Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Film yaptırdım..

güel güle kullan abi.umarım sıkıntı yaşamazsın.bende bu film yüzünden çok uğraştım.umarım sen sorun yaşamazsın

güle güle kullan kaan abim ben şu ana kadar kayda değer bir sıkıntı yaşamadım polislerle ilgili hiç birimizde yaşamayız umarım yanlız ön cam filminin keyfide hiçbir cezaylada kıyaslanamaz

Kaan abim bana 2 numara yaptım demiştin nası en açığı bu.. :)

film için çok yanlış bi zaman bildiğin gibi ama Kaan abi, trafik çevirme olduğunu düşündüğün hiç bi yere artık girmemen lazım hatta güzargahları da buna göre planlaman.. :)
onun dışında güle güle kullanırsın inş..
ben o atermik cam olayını önümüzdeki ay yapıcam galiba güzel bi olay o..
velakin OGS'de sıkıntı yaratabiliyomuş haberin olsun abim..

atermik cam dediğin? ön camı mı düşünüyorsun??

atermik cam dediğin? ön camı mı düşünüyorsun??

yep..
tamamen ısı yalıtım amaçlı bi film renksizmiş..

aslında polarize ön cam istiyorum ama o olay Fransızlarda var daha çok..
film gibi bi yolla da öyle olamayacağını söylemişlerdi zamanında..

Kaan abim bana 2 numara yaptım demiştin nası en açığı bu.. :)

film için çok yanlış bi zaman bildiğin gibi ama Kaan abi, trafik çevirme olduğunu düşündüğün hiç bi yere artık girmemen lazım hatta güzargahları da buna göre planlaman.. :)
onun dışında güle güle kullanırsın inş..
ben o atermik cam olayını önümüzdeki ay yapıcam galiba güzel bi olay o..
velakin OGS'de sıkıntı yaratabiliyomuş haberin olsun abim..

Ön cam için dedim en açığı bu diye.

Çok şık olmuş,güle güle kullan.. :)

çok güzel olmuş abi güle güle bin :)

güle güle kullanın. beyaz leonlara yakışıyo valla

gULE GULE kullan abıcım

Kaan Abicim maşallah çok güzel olmuş.

Filmin gerçekten önemli olduğu yazın çok iyi anlıyoruz. Umarım ilerde düzenleme yaparlar cezalarla ilgili.

çok güzel olmuş ama yine de koyu olmuş be abi =)
tam yandan çekilmiş bir foto koyarsan daha iyi anlarim belki abi =)

Çok teşekkürler arkadaşlar..umarım sorunsuz binerim..artık bişey derlerse de sökeriz napalım:)

Hayırlı olsun , Çok şık olmuş , bende bugünlerde 1 numara düşünmekteyim açıkcası :)

güzel olmuş yanlar 2 numara diye içi gözükmüyo hepsi 1 numara olsa içi gözükür polis ilede sıkıntı olmaz OGS okumamasıda ben görmedim hiç öyle bişey o kadarda geçtik ogs'den şu polislerlede bi ben denk gelmedim cam filmi için heralde Allahta getirtmesin :)

Ziebart ne aldı acaba bu işlem için ?

güzel olmuş yanlar 2 numara diye içi gözükmüyo hepsi 1 numara olsa içi gözükür polis ilede sıkıntı olmaz OGS okumamasıda ben görmedim hiç öyle bişey o kadarda geçtik ogs'den şu polislerlede bi ben denk gelmedim cam filmi için heralde Allahta getirtmesin :)

Ziebart ne aldı acaba bu işlem için ?

Çok saol..Şöyle söyleyim ön camlar ile arka yan camlar aynı koyulukta oldu..malum leon fabrika çıkışı arka camlar kendinden koyu olduğundan 2 numaa tam bir örnek oldu..ziebartın en koyusu bile arabanın içini gösteriyor..TUV onaylı belgesi var....arabanın içi çok rahat görünüyor şu anda..

Hayırlı olsun , Çok şık olmuş , bende bugünlerde 1 numara düşünmekteyim açıkcası :)

1 numarayı en ön cama yapıyorlar..yanlarda renk olarak farketmiyor çok sadece ısıyı ciddi anlamda kesiyor..

Geri
Üst Alt