Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

son mesajı yazamadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

18891945

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Eyl 2009
Mesajlar
784
son mesajı yazarken konu kilitlenmiş..aynen şunu yazmıştım zaten,isabet olmuş,

can:"farkındamısın dın konusan kım varsa ona dedım,buna negatıf yorum yapana da pozıtıf yorum yapana da soyluyorum harun.Senın actıgın konuya mı laf ettım ? Ne dedım gecmıs olsun mesajları olmalıydı dedım."

demek ki konu ile ilgili bir problem yok..o halde keşke konu buralara gelmeden önce,konuyu bozanlar uyarılsa,ya da mesajlar silinse,ben iyi dilekleri ve fikirleri alsam,arkadaşlar hakkında bilgileri aldığımda burdan paylaşsam,kazanın nasıl olduğunu tam olarak anlatsam,üzerine fikir alış-verişinde bulunsak..çok şey istedim sanırım..yöneticilerden ricam konuyu kilitlemeleri ve silmeleri..

Serhat,haber aldığımda özel mesaj atarım..iyi dileklerini ileten herkese tek tek teşekkür etmiştim,gözden kaçırdığım olduysa,ona da teşekkür ederim..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt