Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol şeritte bir denyo --bu kadar olur

abi allah kormuş vallahi ya. bi plakasını alaydın icabına bakardık abi ya. ( BÖYLE ÖKÜZLER ACİLEN TRAFİKTEN MEN EDİLMELİ). Bugun babamın alteasını almaya gidiyoruz benim altea ile, haliç köprüsüne gelmeden önceki son yol ayrımı otobana atacam kendimi adamın biri bir makas attı sağa kaçmasam sol taraf çamurluğu tamponu farı allah ne verdiyse toplayıp gidecek. o arada ondan kaçayım derken sağa attım kendimi bu seferde arkadan sivil bir beyaz passat çakarları açmış tam gaz gelirken bana arkadan yapışıyordu. gerzek gelmilş bide tip tip bakıyor. camdan bende elimi çevirip ne var lan dedim bastı gitti denyo.

Geçmiş olsun abi, trafik canavarı dedikleri bu olsa gerek..

abi allah kormuş vallahi ya. bi plakasını alaydın icabına bakardık abi ya. ( BÖYLE ÖKÜZLER ACİLEN TRAFİKTEN MEN EDİLMELİ). Bugun babamın alteasını almaya gidiyoruz benim altea ile, haliç köprüsüne gelmeden önceki son yol ayrımı otobana atacam kendimi adamın biri bir makas attı sağa kaçmasam sol taraf çamurluğu tamponu farı allah ne verdiyse toplayıp gidecek. o arada ondan kaçayım derken sağa attım kendimi bu seferde arkadan sivil bir beyaz passat çakarları açmış tam gaz gelirken bana arkadan yapışıyordu. gerzek gelmilş bide tip tip bakıyor. camdan bende elimi çevirip ne var lan dedim bastı gitti denyo.

geçmiş olsun..

çakarları yakanda kendini bişi zannediyo geçen bende otobanda önümde a6 170 kmh la gidiyorum sellektör yapıorum çıkmadı 2 3 kere yaptım çıkmadı en sonunda sağ şerite geçti ben onu geçince ağğğğ die bağırttı çakarları yaktı bende elimi çıkardım nevar lan gibisinden yanıma gelmedi ne olduğunuda anlayamadımöle gitti :D 100 le gidio bide çakar açıo denyo :D

oküz çok hemide çok..bu sadece bir örnek ...tek gidiş dönüş yolda adam sollamış geliyor 4 araç geçmeye çalışıyor benim yolumdan geliyo bi de bana sellektör yapıyor kenara kaç diye..lan öküz sellektörü ben yapacam sana sen bana değil...

Millet dörtlüleri yakınca her haltı yiyebileceğini sanıyor...dörtlü rahatça denyolaşmanın aracı haline geldi. ters yola girip karşıdan gelen adamın üzerine son sürat sürüyor ama gönlü rahat... Ne de olsa dörtlüleri yakmış.. nasıl bir beyindir, nasıl bir kimyadır, alınan nasıl bir kimyasaldır?!?! Böylelerine bişey de olmaz çoğu zaman, it gibidirler, affedersiniz... Edebiyle aracını süren kişinin ocağına ateş düşürürler maalesef... Her gün böyle denyolarla karşılaşıyoruz... Allah yardımcımız olsun... Varol arkadaşa da büyük geçmiş olsun. Allahtan dalgınlığına gelmemiş...

güzel yurdumun güzel insanlarından bi inci daha geldi.. :rolleyes:

bu trafikte her sinyal veren dörtlülerini yakan bütün hakkın kendilerinde olduğunu sanıp milletin canını tehlikeye atıyor Allahtan ucuz atlatmışın geçmiş olsun varol abi

Geri
Üst Alt