Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol şeritte bir denyo --bu kadar olur

- 48 -

Kayıtlı Üye
cuma günü mersine gidiyorum. osmaniye bahçe sonrası galiba.hızım yaklaşık 130 civarı otoyoldayım ve ALLAH tan orta şeritte seyir halindeyim..

AMANIN o da ne ...gözlerime inanamadım....
kendime cimdik attım
ama gerçek..
cidden gerçek

ADAM benim sol şeridim yani sürat yaptığım şeritten 120-130 la 4 lüleri yakmış geliyor...
dedim doğrumu görüyorum aynadan baktım arkadaki son anda kurtardı..
doğru adam gerçekten bizim sürat şeridimizden bize doğru bizim süratimizle geliyor..
ALLAH korudu..
hangi akla hizmet..
hala anlamış değilim

dengesiz cok ya ayna kontrolleri cok önemli
geçmiş olsun Abi :)

dengesiz cok ya ayna kontrolleri cok önemli
geçmiş olsun Abi :)

teşekkür ederim...hala anlam veremedim..yanlış girdin geri dönüyorsun yaw orda emniyet şeridi var su oluğu var..ki bunlar da tehlikeli git ilerdeki sapaktan dön ne olacak 20 km 30 km..ölmeye başlakarının hayatlarını tehlikeye atmaya değer mi??

allah korumuş. son zamanlarda bu tip kazmaların sayısı azımsanmayacak kadar arttı. allah bizlere sabır versin ve hepimizi korusun

Geçmiş olsun Varol abi... Denyolardan iyi sıyırmışsın valla, Allah korumuş

Allah Korumuş abi ne diyim böyle adamları yakalyınca direk ruh ve sinir hastalıklarına muayene ye yollayacaksın ondan sonra da ehliyetine uzun bir süre el koyacaksın bu ne kardeşim kendi hayatı önemli değil diye milletin hayatını da kendi hayatı gibi mi zannediyor ...

Allah korumuş varol abi...

Allah hepimizi böle dengesizlerden korusun..

çok geçmiş olsun abi...

1 nisan diyeceğim ama o da geçeli çok oldu!

Geri
Üst Alt