Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol ön kapı iç döşeme sökümü nasıl yapılır

Fr10toza

Kayıtlı Üye
İyi günler ayna Kuman’da butonunu değiştirmek için iç döşemeyi nasıl sökebilirim. Üst siyah bölgeyi .İyi günler dilerim

Ekli dosyalar

• DEC24AC5-3DED-40C3-B9D2-7C714DF94646.jpeg
    DEC24AC5-3DED-40C3-B9D2-7C714DF94646.jpeg
    873.7 KB · Görüntüleme: 38
Kapı komple sökülüyor diye biliyorum ben. Parçalı olarak sökülen kapı görmedim ama yanılıyor da olabilirim.:)

bu kasayı bilmiyorum ama bu konularda youtube çok işinize yarar.

Daha önce yapmadıysanız pek zorlamayın, bir oto elektrikçi veya ses sistemleri yapan bir garaj 5 dakikada söker. Yanlış bir hareket yaparsanız içeriden dişlerini kırabilir, doğru takamazsanız da sürekli ses yapmasına sebep olabilirsiniz.

İyi günler ayna Kuman’da butonunu değiştirmek için iç döşemeyi nasıl sökebilirim. Üst siyah bölgeyi .İyi günler dilerim

Komple sökülüyor ne yazık ki
Açma kolunun orada kapak var orada vidası var ayrıca tutma yerinde birde alt cep tarafında bulunuyor daha önce söken birisine yaptırın ben ilk seferde nerdeyse bütün klipleri açtırdım

Geri
Üst Alt