Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Soğuk pres

Yaptıran var mı aracıma yaptırmayı düşünüyorum.Ne gibi + ları ne gibi - leri var yaptırırsam aracım garanti dışı kalır mı? Ve son olarak ne kadar ücreti var bu işlemin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ben çok güvenli bulmuyorum soğuk pres yayları yaptıranlar çok memnun olsalarda
Maliyet olarak net bilgim yok şu kadar demek için

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3875221945b5fa4a6975cda1938c95d0.jpg
SCW ailesine hayırlı olsun
92b7a2c7ffb4d0c8e97a9545da71f07a.jpg

Hayırlı uğurlu olsun gökhan ustam allah kaza bela vermesin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptıran var mı aracıma yaptırmayı düşünüyorum.Ne gibi + ları ne gibi - leri var yaptırırsam aracım garanti dışı kalır mı? Ve son olarak ne kadar ücreti var bu işlemin

soğuk press olabilir bende önlere yaptırdım sıkıntı yok gayet memnunum...oksıjenle ısıtmayın sakın zıplatır :) + - göremedim hiç . çok bastırmayın sürtmesin...ama garanti dışı kalabilir bilemiyorum...şans
lastikler sökülecek amortisor yayları alınacak sök tak parası + soğuk press..ben önlere hepsi için 150 lira verdim ama senin gidecen esnaf nasıl olur bilemem...hayırlısı olsun karar sizin

Aracını soğuk pres kullananlar aracından genelde çok memnun olduğunu söylüyor. Stok yay ve spor yaylardan daha konforlu ve aynı zamanda daha iyi randuman alınabiliyormuş. Hatta yay alacağım sırada soğuk pres kullanan bir kişi yaya boşa para verme preslet demişti. Ama ben çok güvenemiyorum bu işleme. Bu nedenle yaptırmadım.

Geri
Üst Alt