Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Rapid spaceback i nasil bilirsiniz

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ibiza tdi mi satali 2 ay olacak kafamda 2 -3 model var.
Kismet olursa yaz bitmeden bi arac alicam. Daha once heo uzakdogu araclar kullanirdim .seat tan sonra wag araclari hosuma gider oldu. Tabi vw haric fiyat acisindan.
Suan icin inceledigim modeller arasina
Rapid spaceback te girdi.
Bu ay 1.0 tsi 95 hplik modelde listelere girmis ve arac ufak.bir makyaj yemis.
Bu araci hem bagaj hemde genis arka diz mesafesi icin istiyorum.
Hep ufak kullandigim icin bu sefer birazdaha buyuk bir arac istiyirum.
Bu araca karar vermezsem agustos ayinda cikacak yeni.ibizayi.bekliyecem veya skoda fabia ya yonelicem.
Bu konuda fikri verebilecek.olan varmi

Rapid spaceback bildiğim kadarıyla mqb platformunda leonun platformuyla aynı galiba ama bence Skodaların görüntüsü biraz daha olgun yaşı büyük insanlara hitap ediyor ve siz İbiza gibi tatlı bir araçtan inip ona binince kendinizi biraz daha olgun hissedeceksiniz gibi düşünüyorum. Yeni kasa İbiza gerçekten çok hoş bir araba genç ve dinamik Seat olgusunu fazlasıyla yaşatıyor hatta yeni kasası Leondan daha tatlı göründü benim gözüme açıkçası tabikide karar yine sizin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ibiza ile karşılaştırırsan spaceback tercih edilebilir güzel geniş bir araç a3 ü andırıyor hoş bir duruşu var ama leon düşünürsen leonda standart donanımlar için spacebacke ektra ücret ödersin

Enbaz donanım olarak butvem yetıyor
WQkQDN.jpg

dsg düşüncesi yoksa spaceback tercihi mantıklı o zaman dsg spaceback mi manuel leon mu dersen gene leon uzun yıllar kullanmayı hedefliyosan başka borç harç yoksa düşük faizli bir bankadan 8 bin lira takviyeyle leon düşünülebilir 2016 1.2 leon kullanıyorum gerçekten sakin kullanımda dizel araç kadar yakıtı var arefe günü 150 km yol geldim 5.1 ortalama ile klima açık istediğin zamanda 100-170-180 gibi hızlara seri çıkabiliyor 1.2 olmasına rağmen üzmüyor

Bıraz butcem max 65xxx cıvarı .
Ibıza alırken leon 53500 du .1.2 tsı
Gıttım dızel dıye 51.000 ıbıza aldım.
Leon oldu 70.000 ıbıza hala 50.000
Suan acele etmıyorum kafamda bıraz bulandı. Ne alacagım konusunda bı tarftan yenı ıbıza .bıtaraftan fabıa dsg .rapıd dı leondu ıyıce sasırdım;(

Bıraz butcem max 65xxx cıvarı .
Ibıza alırken leon 53500 du .1.2 tsı
Gıttım dızel dıye 51.000 ıbıza aldım.
Leon oldu 70.000 ıbıza hala 50.000
Suan acele etmıyorum kafamda bıraz bulandı. Ne alacagım konusunda bı tarftan yenı ıbıza .bıtaraftan fabıa dsg .rapıd dı leondu ıyıce sasırdım;(

Sıfır İbiza yada Leon derim ben İnşallah hayırlısı olur

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar ibiza tdi mi satali 2 ay olacak kafamda 2 -3 model var.
Kismet olursa yaz bitmeden bi arac alicam. Daha once heo uzakdogu araclar kullanirdim .seat tan sonra wag araclari hosuma gider oldu. Tabi vw haric fiyat acisindan.
Suan icin inceledigim modeller arasina
Rapid spaceback te girdi.
Bu ay 1.0 tsi 95 hplik modelde listelere girmis ve arac ufak.bir makyaj yemis.
Bu araci hem bagaj hemde genis arka diz mesafesi icin istiyorum.
Hep ufak kullandigim icin bu sefer birazdaha buyuk bir arac istiyirum.
Bu araca karar vermezsem agustos ayinda cikacak yeni.ibizayi.bekliyecem veya skoda fabia ya yonelicem.
Bu konuda fikri verebilecek.olan varmi
ailemizde spaceback var, 1.4 tdi en full olanı cam tavanlı, 18 inç jant olması lazım ve spor koltuklar. araçtan gayet memnunuz. direksiyonu cok hafif, az yakıyor, LCD ekranı gayet güzel, dış görünüşü arkadan iyi , önden biraz çirkin .kalkarken biraz titriyor öyle kronik bir problemi var sanırım. genel olarak memnunuz ben açıkçası öneririm surerken keyif alıyorum. 75.5 bin TL ye almıştık sanirim geçen sene.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar yorumlar ıcın tesekkurler. Yenı ıbızanın cıkmasını beklıyecem . Onunda fıyatını gorup ona gore karar verıcem.

Geri
Üst Alt