Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizi gerçek aerodinamik araç ile tanıştırıyorum :)

onyuss

Kayıtlı Üye
99383138.jpg

hey aslanım ya, maşallah :)

yalnız hakkını yememek lazım çok cefakar bi araçtı dağ, bayır, yokuş, tarla banamısın demezdi, demekki aerodinamikmiş de..

Nankörlük etme nan bu araba bu memleketin 30 seneye yakın bu yolllarına dayanarak tarihe geçti. Babanında leon u var dı değil mi ? :) Hala karadenizde kullanılıuyor bu araçlar taksi olarak bağa bahçeye gitmek için

babanındamı leonu vardı:D

Nankörlük etme nan bu araba bu memleketin 30 seneye yakın bu yolllarına dayanarak tarihe geçti. Babanında leon u var dı değil mi ? :) Hala karadenizde kullanılıuyor bu araçlar taksi olarak bağa bahçeye gitmek için

ne doluymussun sen ya :p
o zamanlar leon vardı da babam mı almadı :)

arkadakı hava boslukları bayagı bi dinamik gözüküyor:D

kıyamam ya..
ne anlama geldiğini kaç kişi anlıyodu acaba.. :D

Dağ geçisi o zamanki araçlara nazaran aerodinamikmiş demekki askerdede çok kullandım bu meleti hiç yolda bırakmadı beni ama tofaşa ne zaman binsem hepsinde yolda kaldım.....

taş gibi araba, bizimkiler de o kadar uzun süre hizmet verebilecek mi acaba?

Geri
Üst Alt