Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce?

sizce hangisi?

• Seat leon 1.6 tdı style MK2

Kullanılan: 3 7.5%
  • woksvagen 1.6 tdı comfortlıne

Kullanılan: 1 2.5%
  • Alfa romeo gulietta 1.6 jtdm

Kullanılan: 6 15.0%
  • Mercedes A 180 cdı style

Kullanılan: 19 47.5%
  • leon 16 tdı style MK 3

Kullanılan: 7 17.5%
  • Bmw 1.16 dizel

Kullanılan: 4 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
Valla çok ilginç bir anket olmuş. Orada merso nun bmw nin ne işi var. Her ne kadar bmw1 serisini hiç beğenmesem de leonlada aynı kefede değiller. Neredeyse 2 leon alacak bir fiyatı var.

İsmail ordaki bütün araçlar birbiriyle alakalı sebeb şu hepsi hachback Mercedes te ahım şahım değil motor bloğu Renault BMW 1 kullandım mk2 ondan daha iyi ama sonuçta BMW gulietta dizaynı ve albenisi yüksek yeni leon adı üzerinde yeni leon golf 7 de çok farklı platformda değil sonuçta aralarında 25.000 tl olmasına rağmen. mk2 hariç çoğu birbirine donanım olarak yakın mk2 leonu koyma sebebim birinin beni satmamam için ikna etmesi:)

Gültekin kardeşim... daha önce a180 demiştim ama hakkında fazla araştırma yapmadığım için sadece markasını oylamıştım. Ama reno motorlu bir mercedes i imkanı yok trcih etmem... O yüzden kesinlikle mk3 Leon diyorum... sana tavsiyem yazacağım markalardan kesinlikle uzak durman... Fiat, Renault, Alfa, Peugeot, Citroen, son zamanlarda da Dodge... Bu arada Amerikalılar duyduğuma göre FIAT ın açılımnı şöyle yapmışlar... Failure Industry of Automobile Technology... :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gültekin kardeşim... daha önce a180 demiştim ama hakkında fazla araştırma yapmadığım için sadece markasını oylamıştım. Ama reno motorlu bir mercedes i imkanı yok trcih etmem... O yüzden kesinlikle mk3 Leon diyorum... sana tavsiyem yazacağım markalardan kesinlikle uzak durman... Fiat, Renault, Alfa, Peugeot, Citroen, son zamanlarda da Dodge... Bu arada Amerikalılar duyduğuma göre FIAT ın açılımnı şöyle yapmışlar... Failure Industry of Automobile Technology... :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caydım zaten satmaktanda vazgeçtim ilanın süresi bitsin yayınlamam daha 48.000 tl biri verdi izmirden 47 ama vazgeçtim özel sebeblerden

Geri
Üst Alt