Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce nasıl olmuş cordimm:)

ince bir spoiler çok daha başarılı olur...ayrıca tez zamanda tdı'ninT'sini acil tak tez zamanda.yıkamacın fırça kullanıyor sanırım
abi t benden önceki sahibinde düşmüş kırmızı t yapıştırıcam. hiç fırça değmedi dahaa:))

arka tamponun altını bence beyaza boyat sonra arka plakayı taktığın yere mat siyah folyo yap cupra şeklinde. o zaman arka görüntüsü daha güzel olacaktır. bu arada resimdeki spoiler ı bende pek beğenmedim. onun yerine siyah jant.

arka tamponun altını bence beyaza boyat sonra arka plakayı taktığın yere mat siyah folyo yap cupra şeklinde. o zaman arka görüntüsü daha güzel olacaktır. bu arada resimdeki spoiler ı bende pek beğenmedim. onun yerine siyah jant.

doğru söze ne gerek... aynı fikirdeyim

her zaman emeğe saygım var yapılan herşey güzeldir ama jantsız araç yumurtasız melemenden farksızdır:)

daha kçük bişeyler düşünmelisin abi

estagfurullah neden kızayım. zaten parlak bulabildiğim an kaçırma gibi bi lüksüm yok direk alıcam:) spoilerı daha almadım zaten pazarlığını yaptım öylelikle kaldı farkındaysanız monte edilmeden çekilmiş resim bi kaç fikir aldıktan sonra karar vermek istedim

o zaman vazgeç :) rahatladım valla :) benim garajdan spoilerin resmine bak beğenirsen öle bişey yaptır derim.ama bu tarz aradan hava geçsin siye bi düşüncen varsa eski kasa cordobaların orginal spoileri var.ben onu da denemiştim çok hoş oluyor.

Geri
Üst Alt