Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Hangisi daha güzel duruyor =)

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar Cupra tamponumu aldım boyamaya verıcem ama ızgara altını sıyaha boyatıyımmı? ızgaranın devamı olarak siyah olsunmu yoksa olmasınmı ? sızın fıkrınızı sormak ıstıyorum kararsız kaldım:) Arac kımın oldgunu bılmıorm ıntte uzerınde buldum burda kullanıyorum ama sahıbı kızmaz ıns :)

dadab.png

sssf.png

Aracın eski 2 sahibi foruma üyeler bildiğim kadarıyla.
Bence kesinlikle altı siyah daha güzel durmuş.

Aracın eski 2 sahibi foruma üyeler bildiğim kadarıyla.
Bence kesinlikle altı siyah daha güzel durmuş.

Benımde aklımda o fıkır var ama forumdakı arkadaslarında fıkrını almak ıstıyorum.:) Aracın sahıbı eger burdan bırıyle ltf k.bakmasın:)

altı siyah olan resim diyorum.

kesinlikle altı siyah. orjinal beyaz olacaksa da lipli. fakat siyahın altına lip nasıl olur bilemiyorum, görmedim.

O lipin olmadığı araba mı var :D Yakında Şahin'lerde falan da görmeye başlarız. A3'cüler Skoda'cılar da takmaya başladı o lipi puhaha

Geri
Üst Alt