Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Hangi Boya Koruma Firması?

Bahçelievler Meguiars ın dışında heryeri öneririm :)

safa orası ıyı dıorlardı sanırım el degıstırmıs kotu olmus olabılır

Bakırköyde bugün yaptırdım..tek kelime ile müthiş...tavsiye ediyorum..sabah 9da gözümün önünde başladılar akşam 6da teslim ettiler..hiç ayrılmadım yaparlarken..1 dakika bile durmadılar..gerçekten helal olsun..

Adamlar acele iş yapıyorlar bu 1
Adamlarda güleryüz yok bi tuhaf davranıyorlar bu 2
Adamlar arabanınn surasına su tutma burasına bez vurma vs gibi şeyleri iplemiyorlar bu 3
Araca su tutan elemanın işi ile alakası yok sıcak tazyikli suyu plastik çıtanın dibinden en yuksek basıncla tutuyolar ki plastikteki leke çıksın diye plastik çita basınca dayanamıyıp yüzülüyor adeta aşınıyor bu 4 (Bu derecedeki su boyayada zararlı bu 4.5)
Hiç bir sey olmamıs gibi işlerine devam edip müşteriyi çagırıp suraya bi bakın diyerek ve kusura bakmayın sole oldu bedelini karsılarız özür dileriz yerine aracınızın parcası sorunlu ilk defa bole sey goruyorum bunun içine ilaç sıkmışlar hayret ettim gibi seyler soyluolar bu 5

Daha sayabilirim yetmezse Erhan abim :)

---------- Post added at 03:47 ---------- Previous post was at 03:44 ----------

safa orası ıyı dıorlardı sanırım el degıstırmıs kotu olmus olabılır

Banada oyle dediler iyi falan ama alakası yok Galiba bi el değişikliğinden bahsediliyordu ondan olmuş olabilir. Ama içerdeki adamları gorsen yemin ederim tipleri gör bunlar burda ne arıyo dersin o derece...

Adamlar acele iş yapıyorlar bu 1
Adamlarda güleryüz yok bi tuhaf davranıyorlar bu 2
Adamlar arabanınn surasına su tutma burasına bez vurma vs gibi şeyleri iplemiyorlar bu 3
Araca su tutan elemanın işi ile alakası yok sıcak tazyikli suyu plastik çıtanın dibinden en yuksek basıncla tutuyolar ki plastikteki leke çıksın diye plastik çita basınca dayanamıyıp yüzülüyor adeta aşınıyor bu 4 (Bu derecedeki su boyayada zararlı bu 4.5)
Hiç bir sey olmamıs gibi işlerine devam edip müşteriyi çagırıp suraya bi bakın diyerek ve kusura bakmayın sole oldu bedelini karsılarız özür dileriz yerine aracınızın parcası sorunlu ilk defa bole sey goruyorum bunun içine ilaç sıkmışlar hayret ettim gibi seyler soyluolar bu 5

Daha sayabilirim yetmezse Erhan abim :)

---------- Post added at 03:47 ---------- Previous post was at 03:44 ----------

Banada oyle dediler iyi falan ama alakası yok Galiba bi el değişikliğinden bahsediliyordu ondan olmuş olabilir. Ama içerdeki adamları gorsen yemin ederim tipleri gör bunlar burda ne arıyo dersin o derece...

ücret karşılıgımı yapıyorlar yoksa hayramı...?

Desene adamlar tam numunelik yazdıklarına bakılırsa....:)

Allah Allah, B.evler aslında daha yeni açıldı sayılır. Başında da bizim yaşlarımızda Özgür diye bir arkadaş var. Sahibi yani. Otomobillere meraklı bizim gibi titiz biri, sanırım devretti yoksa yaptırmaz öyle şeyler diye düşünüyorum.

Bakırköyde bugün yaptırdım..tek kelime ile müthiş...tavsiye ediyorum..sabah 9da gözümün önünde başladılar akşam 6da teslim ettiler..hiç ayrılmadım yaparlarken..1 dakika bile durmadılar..gerçekten helal olsun..

abi fiyat ve ödeme şeklini pm atarmısın ;) bide hare varmı,gerçi seninki beyaz ama ince çizikler nasıl oldu ?

ücret karşılıgımı yapıyorlar yoksa hayramı...?

Desene adamlar tam numunelik yazdıklarına bakılırsa....:)

Bu devirde Hayrına Araba yıkayan Meguiars varsa hemen gidelim Engin abi :D
Wala dediklerim basıma bire bir geldi hemde ilk gidişimde...

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Allah Allah, B.evler aslında daha yeni açıldı sayılır. Başında da bizim yaşlarımızda Özgür diye bir arkadaş var. Sahibi yani. Otomobillere meraklı bizim gibi titiz biri, sanırım devretti yoksa yaptırmaz öyle şeyler diye düşünüyorum.

Sahibini bilmiyorum ama Murat diye biri vardı ben onla muhattapdım...

Bu devirde Hayrına Araba yıkayan Meguiars varsa hemen gidelim Engin abi :D
Wala dediklerim basıma bire bir geldi hemde ilk gidişimde...

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Kayseriliyim diyosun yani...:D

Geri
Üst Alt