Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Geceleri En Güzel İç Aydınlatmaya Sahip Marka Hangisi ?

e5d9fa366beb18392f4ae0dcf74ff72a.jpg

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

alp valla 2006 alfa 156ima hayrandim..yikarken ,içine bindiğimde vs. acayip haz duyuyordum...
kazadan sonra tekrar 156 almam dedim...
alinabilecek alfalara bakildiğinda 159 çok güzel ama benim için fazla büyük
alfa gt hiç alfa gibi korkutuc bakmiyor..
alfa mito şaka olarak söylemiyorum...bana göre dünyanin EN ÇİRKİN arabasi..böyle şaşkın bakan bir alfa romeo modeli hiç olmadi..olmamalıydı da...
alfa guiletta (149) bu sene çikacak..o da mito ile aynı far tasarımına sahip
sanırım alfa romeo artık benim alabileceğim araçlar üretmeyecek..

Alfalar her zaman hoşuma gitmiştir. Sıkıcı hiçbir yanları yok, dediğin gibi haz veriyorlar. Alfa MiTo konusunda yüzde 100 katılıyorum. Alfanın küçük sınıf pazarına hiç girmesine gerek yoktu. Zaten çokda satış yapmadı. Puntonun farklı bir versiyonu oldu. Benim en çok beğendim Alfa modeli Brera tipine hayranım o arabanın. İnsan olsa çok çekici bir bayan olurdu :)

nedense alfanın içi bana aşırı sıkıcı ve aşırı eski model gibi geliyor :)

Floydian;79478Benim en çok beğendim Alfa modeli Brera tipine hayranım o arabanın. İnsan olsa çok çekici bir bayan olurdu :)QUOTE' Alıntı:
sabah sabah neler de geliyor aklımıza böyle :D:D

e5d9fa366beb18392f4ae0dcf74ff72a.jpg

---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

Alfalar her zaman hoşuma gitmiştir. Sıkıcı hiçbir yanları yok, dediğin gibi haz veriyorlar. Alfa MiTo konusunda yüzde 100 katılıyorum. Alfanın küçük sınıf pazarına hiç girmesine gerek yoktu. Zaten çokda satış yapmadı. Puntonun farklı bir versiyonu oldu. Benim en çok beğendim Alfa modeli Brera tipine hayranım o arabanın. İnsan olsa çok çekici bir bayan olurdu :)

brera kadar seksi bi araba yok piyasada...
ama performans değerleri rezalet...2.2 si tt 2.0t tarafindan 2-3 boy tokat yiyo..
3.2 si bile tt 2.0t ile anca kafa kafaya...

brera kadar seksi bi araba yok piyasada...
ama performans değerleri rezalet...2.2 si tt 2.0t tarafindan 2-3 boy tokat yiyo..
3.2 si bile tt 2.0t ile anca kafa kafaya...

Volkan valla bu kadar seksi bir arabam olsun ortalama performansı olsun umrumda olmaz :)

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:13 ----------

Ogün mesela birde Type-r ın içinin resmini koymuş. Bence fena bir iç mekan değil. Ama iki şey beni çıldırtıyor. 1) Dijital kadran. 2) Kullanım rahatlığını bozan ve sıkıntıdan başka birşey vermeyen tuşlar. Örn. o araçtaki start stop olayı. DOD da staj yaptığım sıra sinirden elimde kalkactı araba.(dikkat o araçtaki diyorum, gayet kullanışlı start stop larda mevcut örn. VW Passat).

ömer burasının bir seat sitesi olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım objektif bir yorum yaptığına inanmıyoruz o yüzden bunu göz önünde bulundurarak tartışmaya kapalı konular açmanı rica ediyoruz...
Ben herkesin hangi aydınlatmanın hoşuna gittiğini öğrenmek amacıyla açtım bu konuyu tartışma konusu değil hem dikkat ettiyseniz sadece ben değil yorum yapanların çoğu Volkswagen'in mor aydınlatmasını beğeniyor ben VW sahibi olduğum için mi ayrımcılık yapıyormuşum gibi gözüküyor ?

aman Alfa da tolkican bizi beğensin arabamızdan alsın diye yanıyodu..
MiTo'nun hedef kitlesi zaten yazılış tarzından belli yavru..

Geri
Üst Alt