Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Geceleri En Güzel İç Aydınlatmaya Sahip Marka Hangisi ?

benim yeni type r ve mazda rx8 iç aydınlatmaları çok hoşuma gidiyor.

RX-8_interior1.jpg

vw hayatının hatasını beyaz aydınlatmaya geçerek yaptı.

730 ld diyorum...çok fikir veren bi foto değil ama ancak bunu buldum şimdilik...aynı zamanda önde ve arkada tv olduğu için düşünün görüntüyü...

çok ucu açık bir konu aylarca yıllarca konuşuruz foto ekler dururuz...

3110.jpg

ömer burasının bir seat sitesi olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım objektif bir yorum yaptığına inanmıyoruz o yüzden bunu göz önünde bulundurarak tartışmaya kapalı konular açmanı rica ediyoruz...

1.vw , 2. audi , 3 . lamborgihini .... o aynadan aydınlatma olayı cok guzel bugun benım lagunaya yaptırdım mavi renk koyduk cok hos oldu bıraz fazla oldu uygun dırenc yoktu bakalım bu hafta ıcınde kıscam guzel olcaktır .. ısteyen olursa yardımcı olurum o konuda

audi deki beyaz aydınlatma tabiki bizim leonlardaki göstergeler benim çok hoşuma gidiyor ;)

tarzı rengi duruşu ile Alfa Romeo'nun tasarımlarına hayranım..
bunun yanında BMW'nin savaş uçakları gibi cama yansıtma olayına da..

tarzı rengi duruşu ile Alfa Romeo'nun tasarımlarına hayranım..
bunun yanında BMW'nin savaş uçakları gibi cama yansıtma olayına da..

Tam ben Alfa diye yazcaktım Yiğit :)

Stil e gelince Alfa Romeo üstüne yok arabalar konusunda. Tutkulu arabalar.

568c50b67e1cc73903edc1c75cc0fb8b.jpg

Tam ben Alfa diye yazcaktım Yiğit :)

Stil e gelince Alfa Romeo üstüne yok arabalar konusunda. Tutkulu arabalar.

568c50b67e1cc73903edc1c75cc0fb8b.jpg

alp valla 2006 alfa 156ima hayrandim..yikarken ,içine bindiğimde vs. acayip haz duyuyordum...
kazadan sonra tekrar 156 almam dedim...
alinabilecek alfalara bakildiğinda 159 çok güzel ama benim için fazla büyük
alfa gt hiç alfa gibi korkutuc bakmiyor..
alfa mito şaka olarak söylemiyorum...bana göre dünyanin EN ÇİRKİN arabasi..böyle şaşkın bakan bir alfa romeo modeli hiç olmadi..olmamalıydı da...
alfa guiletta (149) bu sene çikacak..o da mito ile aynı far tasarımına sahip
sanırım alfa romeo artık benim alabileceğim araçlar üretmeyecek..

Geri
Üst Alt