Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce bu 5cm yay alınırmı

direk al

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

konı daha kalıtelı bı marka fakat turkıyıde tutturmuslar aıbach dıe sadece psıkolojık olarak aıbach kesınlıkle konı en ıyısı.

siyah jantlı resmlerdeki inme hemen hemen benmkiyle aynı fakat krom jantlı resmler -5 olamaz...coil direk...o kadar inme anca nam yapılırsa -5 yaya o şekilde olabilir diye düşünüyorum

biz bi arkadaşla takas yaptık ama 225 in altına kimse satmadı sanırım bizim sitede de...adam sen o krom jantlı resmleri sor...o resmler basık ötesi resmen,50 mm yayla öle bi alçalma olamaz yani

pardon bu olabilir ama birz daha fiyat kır...225 verrse al...

ya adam tutturmuş 250 diye vermiyo 225 e olmadı birazdaha beklerim benim yaylarla takas felan düşünen olursa çok çok iyi olur ama o nasıl olcak onuda bilmiyorum konu felan mı açsam

ilk ilandakı resımde jantların boyutlarına da dıkkat ettınız dımı arakdaslar.bı jant kucuk krom olan daha buyuk bı jant.ondan camurluga okadar gırmıs olabılır.

evet doğru 19 veya 20 jant ama...18 jant ve -5 li bi araba,16 jant ve -5 li bi arabadan brz daha yksek dryo illaki...kaldıki 19-20 jantla bilemicem yükselir gbi geliyo bana araba

adamla konuştum şimdi aradım yaylar koni hala duruyomuş resimdeki krom jantlar 18 miş ama önlerle arkaların genişliği farklıymış koni 5 cm yay diyo ama kendisi presletmiş bu yayları 6 cm düşüyomuş ki adamın dediği kesinlikle vurma yapmıyomuş geniş olmasına rağmen kendi jantlarının bu yaylarıda 2.0 lt tfsi motorda kullanmış şimdi pres işi sakat gibi geldi bana konforu nasıl etkiler hiç bilemiyorum ne yapsam karar veremedim

Geri
Üst Alt