Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siz böyle hurdalar gördünüz mü?

Jerky

Kayıtlı Üye
Hurda mı? Bi yıkamalık işi var arabaların :D

_AS_

Kayıtlı Üye
birkaçı dışında hiçbiri hurda değil sadece kullanılmamışlar bir süre ve çöl iklimi olduğu için tozlanmışlar

- 48 -

Kayıtlı Üye
beleşe ise ben o beyaz porscheye talibim..razıyım o haline

setnogrom

Kayıtlı Üye
Hurda değiller ama bizim imrenerek baktığımız araçları başkaları umursamıyor bile ve o bmw burada o halde park halinde kalsa kesin uçururlar:)

xx

Jerky

Kayıtlı Üye
Emin ol bizde de var böyle arabalar, arkadaşımın evinin garajında mustang GT var. Görsen siyah araba tozdan gri olmuş :D Benim bildiğim 3-4 ay durdu orada.

setnogrom

Kayıtlı Üye
O garajda duruyor işte ama birde gel bizim burada dışarıda bırak bak ne yaparlar onu:D
Gerçi param ve garajım olsada benimde bi mıstıkım dursa garajda:D

xx

LeonRider

Kayıtlı Üye
öncedende biri paylaşmıştı bunları yazık ya adamlar unutmuşlardır bile belki bunları BMWnin hali kahretti beni :D

- 48 -

Kayıtlı Üye
aslında size şunu söyleyebilirim..o toz 3 günlük falandır muhtemelen..dün araabyı yıkattım saat 6 da aldım..bugün 12 de arabaya bindim üstünde 1 parmak toz vardı..çöl bu yapar..

Üst Alt