Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede yayınlanan reklamlar hk. yardım

PATRON

Administrator
Arkadaşlar merhaba,
Benim 2 bilgisayarımda da reklam gösterimin de problem var.
O yüzden sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim :)
Tüm sayfalarda üstte kare içindeki Admatic reklam yazan yerdeki reklam türü hariç nerelerde reklam var?
Test için altta linkini verdiğim konunun tüm yerlerin de ve o sayfanın en son yazılan mesajına gidilerek o sayfadaki reklam yerlerinin bana ekran görüntüsünü çekip buraya yükleyebilir misiniz.
SCW Yoklama 2017 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Mobil testi yapacak varsa aynı şekilde ayrı ayrı gerçekten çok sevinirim.

NOT: Teste başlamadan önce CRTL + F5 yapıp denerseniz sevinirim. (Sitenin önbelleği yenilensin)

en altta üst üste iki reklam

Ekli dosyalar

• IMG_1451.PNG
    IMG_1451.PNG
    45.9 KB · Görüntüleme: 14
Abicim buda masaüstü resmi En alt ve en üstteki admaticler haricinde ilk mesaj altında bu reklam çıkıyor başka göremedim sayfa boyunca

Ekli dosyalar

• ss1.JPG
    ss1.JPG
    166.4 KB · Görüntüleme: 16
Telefondan giriyorum abi ama konuların ilk mesajının altında daha doğrusu imza kısmında bir reklam alanı daha çıkıyor ama açılmıyor telefondan girdiğim için

Screenshot_20170129-004533.png

Arkadaşlar merhaba,
Benim 2 bilgisayarımda da reklam gösterimin de problem var.
O yüzden sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim :)
Tüm sayfalarda üstte kare içindeki Admatic reklam yazan yerdeki reklam türü hariç nerelerde reklam var?
Test için altta linkini verdiğim konunun tüm yerlerin de ve o sayfanın en son yazılan mesajına gidilerek o sayfadaki reklam yerlerinin bana ekran görüntüsünü çekip buraya yükleyebilir misiniz.
SCW Yoklama 2017 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Mobil testi yapacak varsa aynı şekilde ayrı ayrı gerçekten çok sevinirim.

NOT: Teste başlamadan önce CRTL + F5 yapıp denerseniz sevinirim. (Sitenin önbelleği yenilensin)

Konu içerisinde mesaj yazılarımızın altında bir de sitenin sağ tarafında sidebar bölümü var. Ama reklamlar görünmüyor. Kodlarda mı sorun oldu acaba ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    47.1 KB · Görüntüleme: 8
Geri
Üst Alt