Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Açılan Konular

PATRON

Administrator
Ya arkadaşlar herkese sitem ediyorum artıkın. Her gece siteye 23.00 gibi giriyorum her akşam 02.00 gibi çıkıyorum. Bu zaman zarfında bakıyorum tam 5 sayfa olmak üzere onlarca konu açılmış :D

Tam 3 saatimi alıyor oyalana oyalana bakmak... Bakın şimdi yine saat 02.00 ve yine ben bu geceye doğru 23.00 gibi girmiştim ...

Arkadaş ne bu hız, ne bu aktiflik, ne bu canlılık, yetişemiyoruz artık lütfen az yazın az konusun ... :) :p :eek: :D

Şu An Forumumuzda
Şu Anda 933 Online Üye. 146 Kayıtlı Ve 787 Misafir
Online Rekorumuz: 1.019 Üye İle 28.Aralık.2010 Tarihinde Saat 23:44 Gerçekleşmiştir.

Teşekkürler SCW, işin espirisi idi ama gerçekten Allan nazardan korusun...

nazarlik.jpg

Hazır böyle bir konu açılmışken,

son günlerde bazı konular şöyle açılıyor,

Acil yardım, bi bakın, ne yapmam lazım vb...

Konu başlıklarına özen gösterilirse ilerde arama yaparken işimize yarar. Ben böyle konuları antipatik bulduğumdan bazen bakmıyorum bile :D

Konu başlıklarına özen gösterilirse ilerde arama yaparken işimize yarar. Ben böyle konuları antipatik bulduğumdan bazen bakmıyorum bile :D

+1 Konu başlıklarına özen gösterelim

bi sn ama misafir sayısı kayıtlı üyenin 7 katı doğrumu? takipmi ediliyoruz yoksa üye olmaya çekinen arkadaşlarımız mı var? bu 700 kişinin en az 500 ünü kazanmalıyız ki güçlü olabilelim...

bi kaç önlem almalıyız bencede. mesela;
*belirli mesaj sayısına ulaşamayan avatarı olmayan üyelere mesafe koymalıyız
*aktif olarak moderatörlük yapabilecek(moderatörlerden şikayetçi değilim yanlış anlaşılmasın) yani anında hata temizlecek belli saattlerde online olabilecek kişiler görevlendirilmeli... gereksiz tekrar edilen konu başlıklarını gereksiz güncellenen konuları kavgaları görüp müdahale edebilecek arkadaşlar...
*imzaları düzene koymalıyız çünkü siteye gereksiz ağırlık yapıyor.. site yavaşlıyor...
*üye olmayan kişilerin bazı bölümlere girişleri engellenmeli... bu bölümler özellikle paylaşım yapılan kısımlar olmalı... mesela; teknik konularda yapılan paylaşımları görmemeliler, fotoğrafları görmemeliler üzerinde çalışılıp çoğaltılabilir...

bunlar şu anda aklıma gelenler yanlışlar olabilir üzerinde düşünülebilir geliştirilebilir beğenilmeyebilir ama kesinlikle müdahale zamanının geldiğini düşünüyorum... herkese saygılar iyi geceler...

not: lütfen eleştirimi yapmaktan çekinmeyin....

konu baslıkları konusunda yakın zamanda uyarımı yapcaktım ama yenı uye olan arkadasları sogutmamak adına yazmadım ama burda yazılmıs ıyı olmus.ıstenılen yardım dogrultusunda baslıkların daha duzgun acılması foruma bılgı amaclı gırcek olan ınsanlar ıcınde aramalar sırasında kolaylık saglıcaktır bu da foruma olan talebı arttırır.Bunun dısında konulara mudahele konusunda zaten yonetıcıler olarak gerektıgınce el atıyoruz fakat herseyı de kısıtlamamak adına hıtler yonetımını secmıyoruz:) bu yuzden forum basıbos sanılmasın:) Imza konusunda gereklı boyut hakkında b bılgılendırme yapcam gercekten ımzalar sayfaların cok zor acılmasına neden olmaya basladı,telefondan flan gırelım dedık mı zaten hepten cıldırmalık oluyor.

konu baslıkları konusunda yakın zamanda uyarımı yapcaktım ama yenı uye olan arkadasları sogutmamak adına yazmadım ama burda yazılmıs ıyı olmus.ıstenılen yardım dogrultusunda baslıkların daha duzgun acılması foruma bılgı amaclı gırcek olan ınsanlar ıcınde aramalar sırasında kolaylık saglıcaktır bu da foruma olan talebı arttırır.Bunun dısında konulara mudahele konusunda zaten yonetıcıler olarak gerektıgınce el atıyoruz fakat herseyı de kısıtlamamak adına hıtler yonetımını secmıyoruz:) bu yuzden forum basıbos sanılmasın:) Imza konusunda gereklı boyut hakkında b bılgılendırme yapcam gercekten ımzalar sayfaların cok zor acılmasına neden olmaya basladı,telefondan flan gırelım dedık mı zaten hepten cıldırmalık oluyor.

bu arada imza demişken ilk önce kendi imzamı temizlemeye hazırım zaten sanırım en büyüğü benimki :) tabiki bu hataya herkes düşebilir yani konu tekrarı hatasına çünkü hiçbi forumda çalışmadığı gibi burdada arama motoru pek sağlıklı değil bu nedenle bunda sadece konuyu açan kişi dikkatli olabilir ve sonrasındada modların dikkati önemli... sitenin başıboşta demek istemedim mesela patron demiş 23 te geliorum 02 ye kadar yazık değilmi bütün konulara bakmaya ilgilenmeye çalışıyor... kısım sorumlulukları ayrılabilir mesela... bunları söylemek bana düşermi açıkçası şu anda onuda bilmiyorum... ama amacım sadece eleştirmek değil... ve ailem için bişiler yapmaya çalışıyorum... nasıl istanbul buluşmasından 2 gün sonra kocaeli bulşmasına işten gelip eve girmeden yetişmeye çalıştıysam buda onn gibi bişi benim için... maksat mekanda çay içmek değil ben izmitliyim ve izmit bulşmasında bulunma gerekliliği duyuyorum... neyse şu an kafam biraz dolu ve dediğim gibi bir anda yazdığım şeyler eğer değişiklikler için niyetlenilirse ve çorbaya benimde bi tutam tuz koymama izin verilirse 1-2 konu üzerinde kafa yorup araştırma yapıp güzel bi sonuç çıkarmaya hazırırım... elimden geldiği kadar :)

Geri
Üst Alt