Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Açılan Konular

avatar boyutlari da sabitlense iyi olur bence, imza ne kadar gerekli bilmiyorum ama onunda abartiya kacmadan yukseklik limiti olmasi lazim, 1 satirlik cevap icin 50 satir scroll ediyoruz ve yavas baglantilar, mobil kullanimda da zor oluyor :(

ender iyi bir konuya değinmiş, imza boyutları da avatar boyutlarından büyük olmamalı bence de.

yoğun yorumlara gelince, bebeklikten itibaren duyduğumuz en fazla şikayet fazla konuşunca susun oluyor, bırakın vatandaş burada susmasın :D:D ama konuların benzer içerikli çoğunluğu arşivlerde işe yarayanlara dönüşte sıkıntı olur.

sitemizin erkeklerinden hiç şikayetçi değilim ama bayan üyelere noluyo üye olduktan sonra kayabolmasınlar lütfeeen :eek:key:
ve kız arkadaşımız ablamız vs üye kazandıralım siteye :D

sitemizin erkeklerinden hiç şikayetçi değilim ama bayan üyelere noluyo üye olduktan sonra kayabolmasınlar lütfeeen :eek:key:
ve kız arkadaşımız ablamız vs üye kazandıralım siteye :D

evt mesela buda bir sorun ancak en azından çok aktif 2 bayan arkadaşımıza ihtiyaç var bu konuda ve bölüm açılmalı... şimdi ben kız arkadaşıma gel gir desem napıcam orda diyecek... evt napıcak burda? :) buna cvp verebildiğimizde bayan üyelerimiz çoğalmaya başlar zatn kendiliğinden...

tarık.. sadece bayanların kendi arasında dedikodu sayfamız var

tarık.. sadece bayanların kendi arasında dedikodu sayfamız var
:) teş ederim abi... orayı sürekli güncel tutabilecek 2-3 tane kız arkadaşımız olsa sanırım sorun kalmaz... neyse sanırım bayan modumuz vardır sanırım o bişiler yapabilir bu konuda...
bizde erkekler olarak üzerimize düşeni yapalım... herkes son bi gayretle eşini kız arkadaşını 1 kerecik giriver diye ikna edip siteye soksun... ne kazanırsak kardır sonçta...

bayan mod yok bildiğim kadarıyla, ama Cezmi Abi o bayanlara özel kısımdada 2-3 ayda bir tek mesaj atılıyor hiç sevimli değil anlayacağın...
mesela eski bayan üyeleri çağıralım, online gözüküpte konuşmayanlara çare bulalım...

Umut beni siteye davet ettiğinde amaaan napıcam orda ben demiştim.. ama sonrasında birkaç buluşmaya da katıldıktan sonra çok eğlenceli ve güzel bir ortam olduğunu farkettim...
bir diğer konu da... buluşmalarda da kız arkadaşlarımız eşlerimiz genelde birlikte geldikleri kişilerle olmayı tercih ediyorlar, elbet bende ilk Umut'la olmak istiyorum ama diğer bayanlarla aramızda merhaba dan fazla bir iletişim kurulması çok nadir gerçekleşiyor.. :(

Geri
Üst Alt