Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Site Tasarımı Değişmelimi Sizce?

Site Tasarımı Değişmelimi Sice?

• Kullanılan toplam oy
    77
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gayet güzel tema bence böyle kalmalı istenirse dediğiniz gibi seçmeli tema kullanılabilir.

şöyle bir durum var eğer tema eklersem seçmeli yapacağım isteyen istediği temayı kullansın,

Abi ankete "Senin kestiğini yeriz" şıkkınıda koymalıydın:D En mantıklısınıda sen söyledin seçmeli en iyisi, tek temayı herkese beğendirmek imkansız.. Ben sadece konularda sizin yazdıklarınıza cevap verildiği zaman, yada açtığınız konuya cevap verildiği zaman cevaplanan forumlarınız diye bir link olmasını isterim.. Yeni mesajlardan takip edilemeyebiliyor.. Ne dersin böyle bi şey olablirmi Patron

Abi ankete "Senin kestiğini yeriz" şıkkınıda koymalıydın:D En mantıklısınıda sen söyledin seçmeli en iyisi, tek temayı herkese beğendirmek imkansız.. Ben sadece konularda sizin yazdıklarınıza cevap verildiği zaman, yada açtığınız konuya cevap verildiği zaman cevaplanan forumlarınız diye bir link olmasını isterim.. Yeni mesajlardan takip edilemeyebiliyor.. Ne dersin böyle bi şey olablirmi Patron

+1 bende katılıyorum..bazen cevap yazılan bir şey üstüne konu açıldıkta..altlara doğru kayıyor..ve bize bir soru soranı unutabiliyoruz..
---diğer bir olay da mesala bugün açılan konular diye bir bölüm..konuyu açıyoruz yada bir arkadaş açıyor.onun konusuna cevap verilmeden açılan konu kayboluyor..konu öne çıksın diye güncel yazılmak zorunda kalıyor..her konu başlığının altına girmeye kalktığımızda her gün içinde kayboluyoruz..
sizler yöneticiler olarak mutlaka görebiliyorsunuzdur belki..şu an kaç tane açılmış konular vardır hiç cevap alamayan..

onun dışında forum kullanışlı..diğer forumlardan ayrılmak istiyorsak..basit öneriler olabilir..mesala üst bölümde iki far olabilir biz kendimiz online olunca farlar yanabilir..
işte farklı şeyler tema dedin..serbay..
öncen ibizalar
önden leon1 leon2
cupralar'ın
far ve panjurları yada sadece panjurları alına seçmeli olabilir

bu da benim aklıma gelen ama kullanım gayet güzel..bir iki ilave olabilir yazdığım gibi..bugün açılan tüm konular..bugün cevaplanan tüm konular..hiç cevap almayan konular gibi..ilaveler çok güzel olabilir

Takip etmek istediğiniz konunun ilk mesajıan gelin orada seçenekler-> bu konuya abone ol-> buradanda istediğiniz takip sistemini seçebilirsiniz bu yöntem var aslında.. :eek:

bu temayı geliştirmek için biraz photoshop, corel draw gibi image yaratacak bilgilere sahip olmak gerek dediğinizi yapabilmek için bunlar benim ilgi alanım dışında malesef.. ) bana vericeniz resmi ben otutturucam :D

Takip etmek istediğiniz konunun ilk mesajıan gelin orada seçenekler-> bu konuya abone ol-> buradanda istediğiniz takip sistemini seçebilirsiniz bu yöntem var aslında.. :eek:

bu temayı geliştirmek için biraz photoshop, corel draw gibi image yaratacak bilgilere sahip olmak gerek dediğinizi yapabilmek için bunlar benim ilgi alanım dışında malesef.. ) bana vericeniz resmi ben otutturucam :D

Evet abone oluyorum ama ol ol nereye kadar:D her cevap verdiğim konuya abone olsam orasınında hakkından gelinmez. Yani demek istediğimiz, bir konuya cevap verdim diyelim, sonra biri senin yazdığına cevap verdi, ve ben forumda değilim bir kaç saat sonra girdim, ama ondan sonra açılan konular veya cevaplananlar onun önüne geçtiği için bana verilen cevabı göremedim. Cevaplanan konularınız die bi link olsa diyorum, sizin yazdığınıza cevap verildiğinde yada konu açtığımızda oraya kopyalansa o konu o zaman takip etmek daha kolay olur, okunduğu zaman aktifliği gider ve dilediğinimizi silebiliriz, ama yine bi cevap olduğu zaman o linkte konu tekrar oluşur. donanımda var abi bu uygulama, takip etmk daha kolay oluyor..

Serbay hic ellemeyin bence..alisana kadar alistik:)

bence su an icin hic gerek yok degistirmeye..
yeni leon cikinca degistiririz :D

altta sadece red themes yazıyor onun dışında başka bir yerde mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt