Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sinyal ve dörtlüler hakkında

rreeccoo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tekrardan mrblar. sinyal ve dörtlülerdeki tik tok sesi yok 2008 cordoba aracımda. sinyal flaşör rolemdemi sorun var acaba değişirsem düzelirmi. duymayınca sesi açık unutabiliyor insan çünkü. şimdiden teşekkürler...

merhabalar :

araç dışından kontrol ettiğinizde sinyallerin tamamı yanıyorsa sorun olmaz ama tedirgin oluyorum diyorsanız ya sinyal rölesini değiştirmenizi ya da direksiyon sol yanındaki havalandırmanın altındaki sigorta kutusundan 2a değerindeki sigortayı 1a ya çekmenizi tavsiye ederim fazla akıma maruz kalan röle içindeki indükte olmuş bobin ortak acık ve kapalı bacaktan açma kapama işlemi esnasında daha fazla akım çekeceği için ses tik tok sesi artacaktır.

merhabalar :

araç dışından kontrol ettiğinizde sinyallerin tamamı yanıyorsa sorun olmaz ama tedirgin oluyorum diyorsanız ya sinyal rölesini değiştirmenizi ya da direksiyon sol yanındaki havalandırmanın altındaki sigorta kutusundan 2a değerindeki sigortayı 1a ya çekmenizi tavsiye ederim fazla akıma maruz kalan röle içindeki indükte olmuş bobin ortak acık ve kapalı bacaktan açma kapama işlemi esnasında daha fazla akım çekeceği için ses tik tok sesi artacaktır.
Evet sinyallerimin hepsi düzgün çalışıyor. Çok teşekkür ederim bilgi için...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

arkadaşlar çok iyi bir elektrik ve elektronik ustası buldum. 2008 cordoba stylancelerde sinyal ve 4 lülerde tiktok sesi yok diyor ısrarla doğrumudur. 2008 cordoba stylance donanım kullanan arkadaşlara özellikle soruyorum sizin araçlarınızda durum nedir?

arkadaşlar çok iyi bir elektrik ve elektronik ustası buldum. 2008 cordoba stylancelerde sinyal ve 4 lülerde tiktok sesi yok diyor ısrarla doğrumudur. 2008 cordoba stylance donanım kullanan arkadaşlara özellikle soruyorum sizin araçlarınızda durum nedir?

2004 Ibiza fr kullanıcısıyım iki aracında elektrik ve elektronik aksamı sigorta kutuları aynı bunu diyen ustaya şunu sormak lazım 2007 de varda 2008 de nasıl yok

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt