Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şimdi 2013 model? 2014 almak?

Kardesim bende yeni dizel alacağım ama durum su sekilde son haberlere gore % 10 zam bekleniyor euro aldi basini gidiyor o yuzden imkanin varaa al gec derim 13 yada 14 model olmus bakma cunku ikiside ayni olacak. Bu arada o fiyata zor bulursun bi daha en bosunu 65binden satacaklar haberin olsun ki liste foyati 59.400 du enson dizelin sen cik iyi fiyata bulmussun bnce al derim. Sunroof mu led mi nin cevabi ise ikisi de ben o ikili olmadktan sonra almayi düşünmüyorum benm gorusum tabi bu. Bir arkadsim aldi led ve sunroof u yok araca aşık ama dediğim gibi ben ikisini de alacagim ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

2013 - 2014 farketmez tercih olarak tabiki led arabayı led daha iyi göstermekte. Zam olayına gelince zaten şuanda bir zam olayı gerçekleşiyor vw grubuna %2 geldi bile Seat gelecektir kısa bir süre içerisinde şuanda almanın tam zamanı bence

Yılbaşından sonra sıfır otomobillere %10 zam geliyor...

önce zam yaparlar ama sonra kampanyaya bağlarlar. Bağlamak zorundalar. 65-70 bin verilir mi yahu?

bünyamin bey doğru söylüyor bende kur farkından dolayı fiyatların artacağını duymuştum.

Bugun bayiyi aradim arac ozelliklerini soyledim elimizde yok ama gumrukte var aracimiz onun arasinda var ama yil basini bekliyoruz gecirmek icin dedi. Neyi bekliyorsunuz dedim sonucta 2013 olarak saticaksiniz araci, evet ama onlarada zam konulabilir dedi . .

Yeni zamlarla ne olacak fiyatlar acaba. Sıkı bir pazarlık yapmanın tam zamanı. Sonuçta altın araba satmıyorlar. Dikkatli olun...

Fiyatlar şuan sitede kaldırılmış güncelleniyor yazıyor hayırlısı bakalım.

Çoğunluğu VW olmak üzere yaklaşık 8 adet araba aldım sattım. Ben şunu bilirim araç Aralık ayında alınır. Gerisi yalan. Bir ayda bir üst model derken (2013-2014) çok şey kaybeder insan. Var ise 2013 beklemeden alın. Zararın neresinde dönersen kardır. Şimdi OTV den 2014 modellerde ise kurdan etkilenilecek. 15000 euroluk araçta 0,2 lik (2,70 yerine 2,90) kur farkı 3000 TL yapar.

Çoğunluğu VW olmak üzere yaklaşık 8 adet araba aldım sattım. Ben şunu bilirim araç Aralık ayında alınır. Gerisi yalan. Bir ayda bir üst model derken (2013-2014) çok şey kaybeder insan. Var ise 2013 beklemeden alın. Zararın neresinde dönersen kardır. Şimdi OTV den 2014 modellerde ise kurdan etkilenilecek. 15000 euroluk araçta 0,2 lik (2,70 yerine 2,90) kur farkı 3000 TL yapar.
biz bugun yarın derken iyi giydirdiler kaldık şimdi böyle.

Geri
Üst Alt