Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Suyuna Yağmur Kaydırıcı..

Bu arada bu kaydırıcı özellğini içinde ki alkol ve benzeri plastikle uzun süre temas ettiğinde zarar verici özelliği bulunan kimyasallarla sağlıyorlar. Bu şekilde kullanırsan şu anda kampyanlı fiyatı 90 tl olan silecek süpürgelerini kampanya sonrası 120 tl ödeyerek alırsın

yağmur kaydırıca çok saçma oluyo.yağmur damlaları yolda cama vurunca yukarı doğru kaymaya başlıyo rüzgar etkisiyle.dikkat dağıtıyor...

özellikle yakın takipte yoğun yağmurda çok rahat görüş sağlıyo abi daha ne olsun sileceklere fazla yük binmeden önünü görüyosun işte.. :)

---------- Post added at 16:17 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

Bu arada bu kaydırıcı özellğini içinde ki alkol ve benzeri plastikle uzun süre temas ettiğinde zarar verici özelliği bulunan kimyasallarla sağlıyorlar. Bu şekilde kullanırsan şu anda kampyanlı fiyatı 90 tl olan silecek süpürgelerini kampanya sonrası 120 tl ödeyerek alırsın

abi ben silecekleri de kaydırıcıyla siliyorum..
yağmur yağmasa 3-5 gün öyle kalsa bence anca zarar verir..
ya da gelir sen zarar veririsin tabii.. :D

özellikle yakın takipte yoğun yağmurda çok rahat görüş sağlıyo abi daha ne olsun sileceklere fazla yük binmeden önünü görüyosun işte.. :)

---------- Post added at 16:17 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

abi ben silecekleri de kaydırıcıyla siliyorum..
yağmur yağmasa 3-5 gün öyle kalsa bence anca zarar verir..
ya da gelir sen zarar veririsin tabii.. :D

Peki Yiğit

affet abim pls..

gai-gai05.jpg

:D :D

yan camlarda güzel oluyor birtek

benim bütün camlarda var sene başında yaptırmıştım Z..tta geçen kış çok rahattı sağlam yagmur yagıyo su bızzt kayıyor özellikle bu yoldan sıçrayarak gelen suların icabına güzel bakıyor ama yine yaptırmak lazım etkisini yitirdi camda su kalıyor :S bu arada mert abinin dedigi gibi ilk başlangıçta ilk yapıldıgında hafiftende olsa bir takılma durumu oluyordu yüzeyden kaynaklanıyordu sanırım,sileceklerde anlık bilmiyorum sensördenmi yada iticiden ama beni her ses çıkarışında uyuz ediyodu.Şuan mesela yagmurda ses sileceklerimde olmuyor madde etkisini yitirdiginden olsa gerek ;)

ben başta silecek ses yapmasın diye kullanmaya başlamıştım zaten..
1 taşla 2 kuş yani..

Geri
Üst Alt