Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silecek lastiği

silecek lastiği değiştirmeden önce büyük marketlerde yapi marketlerde falan satilan YAĞMUR kaydırıcı ürünü alip tüm camlariniza ürünün arkasinda yazdiği gibi tatbik edin.ben bunu yazin bile yaptim çünkü camlara extra bir parlaklik daha veriyor ve güzel duruyor..
kışın ise faydası inanılmaz.en son can'ın aracına da yaptik.o da çok memnun kaldı..ön cam daha kayganlaşacaği için sileceklerinizin de ses yapması geçecektir
bir de sileceğinizi kaldirip lastik kısmını bir kaç kere boydan boya kolonyalı mendil ile silerseniz eğer daha önce hiç silmediyseniz çikan pisliğe siz de inanamayacaksiniz.
silecek lastiğine boşa para harcamadan önce 3 tl ye carpex yağmur kaydirici + kolonyali mendil alip bunu bir deneyin..emin olun ki ses gidecektir.
.2007 model aracim,2.5 senedir sileceğim sadece 1 kere sürtme sesi çikartti o da silecek lastiğim pis olduğu bir zamandı..temizledim ve geçti

cok mantıklı

silecek lastiği değiştirmeden önce büyük marketlerde yapi marketlerde falan satilan YAĞMUR kaydırıcı ürünü alip tüm camlariniza ürünün arkasinda yazdiği gibi tatbik edin.ben bunu yazin bile yaptim çünkü camlara extra bir parlaklik daha veriyor ve güzel duruyor..
kışın ise faydası inanılmaz.en son can'ın aracına da yaptik.o da çok memnun kaldı..ön cam daha kayganlaşacaği için sileceklerinizin de ses yapması geçecektir
bir de sileceğinizi kaldirip lastik kısmını bir kaç kere boydan boya kolonyalı mendil ile silerseniz eğer daha önce hiç silmediyseniz çikan pisliğe siz de inanamayacaksiniz.
silecek lastiğine boşa para harcamadan önce 3 tl ye carpex yağmur kaydirici + kolonyali mendil alip bunu bir deneyin..emin olun ki ses gidecektir.
.2007 model aracim,2.5 senedir sileceğim sadece 1 kere sürtme sesi çikartti o da silecek lastiğim pis olduğu bir zamandı..temizledim ve geçti

bilgi için teşekkürler volkan abi :)
Hiç ses cıkarmadı 2006 model aracım su kaydırıcı vs hep yapıldı suan sorun yok :)

Bilgilendirme için teşekkür ederim arkadaşlar. Ben de bir derginin verdiği yanılmıyorsam kolonyalı mendile benzer bir bez var. Onu bir tatbik edeyim. Tahmin ediyorum ki faydası olacaktır. Bir de havalandırmayı dediğiniz gibi cama verince sanki ses kesiliyor. Lastikler soğuk olduğundan mıdır nedir acep:)

bugun gittim bauhaus tan aldım yagmur kayganlaştırıcı.carpexlere zam gelmiş heralde 5.5 tl olmuş.bende diğerini aldım daha mantıklı geldı.yagmurda araba kullanmaya bayılıyordum onu surunce daha bi sevmeye başladım.özellikle yuksek hızlarda o damlacıklar çok guzel gozukuyor =) butun herkese bende tavsiye ederım silecekleri çalıştırmanıza gerek bile kalmıyor bazen ve daha az yıpranmış oluyor =)

peki bunun uygulaması nasıl oluyor camlara..?

üstlerinde yaziyor sezgin...spray ucu warsa cama sprayleyip yayiosun bekliosn nemli bezle siliosn..
sprayli diilse bezin ucuna hafif döküp cama yayip bekletip nemli bezle siliosn

temiz olan camın butun yuzeyıne kuru bir beze surdugumuz yagmur kayganlaştırıcıyı suruyoruz.camda bulanık bir göruntu oluyor.10 15 dakıka surdugumuz kayganlaştırıcının kurumasını beklıyoruz.cam uzerınde ki ilaç kuruduktan sonra tekrar kuru bir bezle camları tekrar siliyoruz.sonra camlarınız hem daha çok parlıyor hemde yagmurda rahat ediyorsunuz =)

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

üstlerinde yaziyor sezgin...spray ucu warsa cama sprayleyip yayiosun bekliosn nemli bezle siliosn..
sprayli diilse bezin ucuna hafif döküp cama yayip bekletip nemli bezle siliosn

ben bugun kuru bezle yaptım olum ya öyle yazıyordu hata mı yaptım :S

temiz olan camın butun yuzeyıne kuru bir beze surdugumuz yagmur kayganlaştırıcıyı suruyoruz.camda bulanık bir göruntu oluyor.10 15 dakıka surdugumuz kayganlaştırıcının kurumasını beklıyoruz.cam uzerınde ki ilaç kuruduktan sonra tekrar kuru bir bezle camları tekrar siliyoruz.sonra camlarınız hem daha çok parlıyor hemde yagmurda rahat ediyorsunuz =)

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

ben bugun kuru bezle yaptım olum ya öyle yazıyordu hata mı yaptım :S

kuruyla silince iz birakiyo..güneşte çok belli oluyo o iz...
nemliyle silince hiç iz kalmiyo

arabayı yıkadığımızda bu sürdüğümüz şey,özelliğini kaybediyomu..?

arabayı yıkadığımızda bu sürdüğümüz şey,özelliğini kaybediyomu..?

hayir..
en az 3-4 yikama gidiyo..
ben sürekli her yikamamda sürdüğüm için artik cam bağişiklik kazandi..sürmesem de kayıyo:D

Geri
Üst Alt