Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigara Yasağı ve Kapalı Otoparklar..

ben gayette kapalı otoparklarda yakıp sigaramı geziyorum kimsede bişey demiyo :eek::eek::eek:

anlaşıldı kimse bilmiyo.. :D :D

Yiğit kapalı otoparklarda köşelerdeki ve alışveriş merkezine giren kapıdaki küllükler neden var ozaman:) Burada Sanko die bir alışveriş merkezi var eğer orada sigara içmek istiyorsan 4. kata balkona çıkman gerek ama kapalı otopark 1 kat aşagıda ve serin oldugundan biz hep oraya inip içiyoruz sonra içeri geri giriyoruz bunu güvenliğin gözünün önünde yaptıgımız için ceza yazılmadıgından eminim:)

Garaj kapalı bi alan ve mantıken yazılması gerekir....

kapalı garaj larda havalandırma ne kadar sağlıklı'ki egzos dumanı herşeye yeter

Yiğit kapalı otoparklarda köşelerdeki ve alışveriş merkezine giren kapıdaki küllükler neden var ozaman:) Burada Sanko die bir alışveriş merkezi var eğer orada sigara içmek istiyorsan 4. kata balkona çıkman gerek ama kapalı otopark 1 kat aşagıda ve serin oldugundan biz hep oraya inip içiyoruz sonra içeri geri giriyoruz bunu güvenliğin gözünün önünde yaptıgımız için ceza yazılmadıgından eminim:)

eskiden vardı abi artık görmüyorum kapalı otoparklarda küllükleri.. :)
sigara içilmez levhaları geldi hep oralara..

bu cezaları sıradan insanlar yazmıyor heralde yiğidim. Sen keyfine bak ya kimse bişey demez. bir ara da yuzunu gorelim ozledik seni:)

bu cezaları sıradan insanlar yazmıyor heralde yiğidim. Sen keyfine bak ya kimse bişey demez. bir ara da yuzunu gorelim ozledik seni:)

kim yazıyo bi öğrenebilsek zaten.. :)
güleçle bir olup saklanan sizsiniz Natan'ım ben değil.. :D :D

Geri
Üst Alt