Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Show Tv'nin ayıbı..

Jackie

Forumdan Uzaklaştırıldı
Herkes ilizyona bayılmış ama ben daha çok fragmanda tesadüfen görüp yayınlandığı gün görünmeyen yazı ve tarihin kaybolmasına şaşırdım..

edit: link düzeltilmiştir

evet bende farketmiştim onu
gercekten gereksiz bi kesme yaptılar nedense :rolleyes:

şu an show tv de bunların yaşanması çok normal 2010 yılı başı itibariyle show tv çok büyük değişikliğe gitmiş yönetim kadrosunda bir sürü değişiklik yapılmış show plus acun ılıcalıya verilmiş ve kanal yönetiminin bazı kısımlarına daha çok dini kişiler getirilmiştir. İşim icabı bu bilgilerin hepsine çok yakından sahibim çünkü işim icabı show tv ile hafta da bir gün görüşüyorum yönetim kadrosunda bu tarz dini arkadaşlar çalıştıran televizyon kanallarına baktığınız zaman 10 Kasım hariç hiç bir günü paylaşmadığını görebilirsiniz...

ben yerli tv kanallarını izlemeyi 2002 den sonra bıraktım aynısını tavsiye ederim :)

arkadaslar bence sıyasete gırılmesın gene ben cok kızıyorum cunku artık olanlara yasananlara... kaldıramıyorum bır genc olarak

video duruyor..
eğer acun bu kısmını yayınlasaydı..adamın bu ilizyonuna kimse inanmazdı..
kendinizi koyun hecyecanla izliyorsunuz..ve sonunda bu çıkıyor..o zaman ne dersiniz..aaa ilizyon değilmiş..
o zaman acunun numara yaptığını aslında şaşırmadığını anlardık
yani tamamen reyting amaçlı yapılmış
genede beğenirdik..ama ilizyon olarak değil.
19 mayıs 1919 olarak

sadec onu görebilmek için izledim ama hüsran amaç ne orayı kesmekde yada neden fragmanda gösteriliyo

Geri
Üst Alt