Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sevgililer gününde aracımıza ne hediye edelim?

ya herkes bişey diyor ama içine sinerse al usta. ben de çok düşünüyorum altını surterim oyle olur boyle olur diye ama bir yandan da takmak istiyorum.

ıcıme sındı karar verdım ama bazı fırmalarlar konustum aracıma uymuyacagını soledıler bazılarıda gel takarız dedıler.... kafam karıstı.. cupraların agırlık farkında baska ne farkı var...
bu arada konuyu dagatmak ıstemıyorum bunun ıcınde konu acmak ıstemedım

ıcıme sındı karar verdım ama bazı fırmalarlar konustum aracıma uymuyacagını soledıler bazılarıda gel takarız dedıler.... kafam karıstı.. cupraların agırlık farkında baska ne farkı var...
bu arada konuyu dagatmak ıstemıyorum bunun ıcınde konu acmak ıstemedım

Şemun'um yerinde olsam 5 değil 3.5 alırdım bu arada ve Eibach'tan başka da marka takmazdım arabama..

ben werdım hedıyesını sımdıden 50mm yay taktım gerdanına:)

gecede beraber olcaz:)

ben taka taka şımarttım bundan sonra babayı alır:D:D:D
bi gün olsun az benzin yakayim demedi kerata:D:D:D

bende gündüz yanına gittim içerden bi ses geliyo neymiş diye kapıyı açtım kendi kendine bitane cd yapmış yüksel gibi sahibinmi var derdin var diye söylenip duruyo bende açtım bagajı söktüm anfiyi hadi şimdide konuş bakıyım dedim sesini kesti şimdi

Geri
Üst Alt