Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sevgililer günü

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
öncelikle hayatımın ışığı eşimin sevgililer gününü kutlarım.

herkesin sevgililer günü kutlu olsun

bedenim başkasında kalbim başkasında kimin yasını tuttuğumuz belli değil, kimi sevdiğimizi ve kimi unutamadığımızda belli degil. Karmakarışıklardayız... Yinede hepsinin sevgililer gününü kutlarım :)

Patron naptın yaaaa, bu mesajda kaç kişi var anlamadım ben :D

uzun zaman sonra bu 14 Şubat'ta ne Migros'a gidip alkol stoklamak, ne güzel bi yemek için ortak sevilen bi mekandan rezerve edilmiş bi masa, ne eğlenmek için gidip dinlenicek bi grup, ne çiçekçiye önceden söylenmiş bi sipariş, ne gelen bi hediye, ne de kafa patlatılıp alınmış bi hediye, ne 00.00'da çalan bi telefon..olmadı bu..nerdesin ey hatun..sen de mi böylesin ya da bi plana dahil mi oldun..ya da şuan birilerine "seni çok seviyorum.." mu diyosun..

naapıyosun, nerelerdesin. ??

:) :)

hayırlı uğurlu olsn sevkülüsü olanlara :d
:d:d:d

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

uzun zaman sonra bu 14 Şubat'ta ne Migros'a gidip alkol stoklamak, ne güzel bi yemek için ortak sevilen bi mekandan rezerve edilmiş bi masa, ne eğlenmek için gidip dinlenicek bi grup, ne çiçekçiye önceden söylenmiş bi sipariş, ne gelen bi hediye, ne de kafa patlatılıp alınmış bi hediye, ne 00.00'da çalan bi telefon..olmadı bu..nerdesin ey hatun..sen de mi böylesin ya da bi plana dahil mi oldun..ya da şuan birilerine "seni çok seviyorum.." mu diyosun..

Evet belliki Yiğit arkadaşımız uzun süre bir kızın elinden bile tutmamuşş
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ahauehehe.. :D :D
hatları karıştırmışın sen.. :D :D :D :D

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:34 ----------

velakin Türkçe'yi iyice unuttun ayrı bi rezalet oldu artık.. :D :D

yiğit farkındamısın seninle kaderimiz bayağı bi benzemeye başladı ve bu beni rahtsız ediyo artık :)

Geri
Üst Alt