Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses

leqend21

Kayıtlı Üye
Gösterdiğim yerden bozuk yola girince bilye sesi yada metalin birbirine değmesi gibi bı ses var neden olur acaba başına gelen varmi elle tiklayincada ses geliyor Leon 2018IMG_20200623_151314.jpg

Diz airbag civatası olabilir. Daha önce bu şekilde tecrübe etmiştim. Önce bozuk yollarda hissetmiştim lakin ana yollarda da aynı zırıltıyı duyunca direkt servise gittim ve yapılan tespit Diz Airbag Civatası'ndan geldiğiydi.

Diz airbag civatası olabilir. Daha önce bu şekilde tecrübe etmiştim. Önce bozuk yollarda hissetmiştim lakin ana yollarda da aynı zırıltıyı duyunca direkt servise gittim ve yapılan tespit Diz Airbag Civatası'ndan geldiğiydi.
Direksiyonun hemen altında ne işlem yaptılar peki elle tiklayincada geliyor

Hocam serviste diz airbag civatasını sıktıklarını söylediler. Hatta o dönem epey bi dil döktüm sıfır aracın diz airbag civatası böyle mi olur falan diye ama klasik doğuş işte.

Hocam benim Golf'te benzer bir durum vardı, ses gelmeye başladığında direksiyon kilidini (aşağı yukarı ayarı kilitleyen kol) açın, ses kesiliyor mu? Kesiliyorsa hangi parça tam hatırlamıyorum ama basit bir parça değişimiyle düzeltiyorlardı. Airbag sargısı olabilir.

Hocam benim Golf'te benzer bir durum vardı, ses gelmeye başladığında direksiyon kilidini (aşağı yukarı ayarı kilitleyen kol) açın, ses kesiliyor mu? Kesiliyorsa hangi parça tam hatırlamıyorum ama basit bir parça değişimiyle düzeltiyorlardı. Airbag sargısı olabilir.
Benim de Golf aracımda olmuştu hocam işte o sorun. Diz Airbag Civatası çıktı.

Ben değiştirmeden satmıştım arabayı ondan tam emin değilim ama sanki benim araçta diz airbagi yoktu ya, 2012 midline plustı araç

Geri
Üst Alt