Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses sistemindeki sıkıntı

Bass amfisi d sınıfı olcağı için distorsiyonu fazla verimi yüksek olacak. Boğulmasının sebebi midler boğuluyorsa çalamayacağı bass frekanslarının gitmesi subwoofer boğuluyorsa güçsüz amfinin gainlerinin fazlasıyla açılmış olmasıdır. Alacağın subwooferının rms değerinden biraz daha yüksek değerde bir amfi sayesinde hem subwooferın boğulmayacak hem de 4kanalın her kanalına midlerini bağlayabilceksin be hpf ayarlarını da 60-100hz ayarına getirirsen midler için boğulma yaşamazsın. Sesin netleşmesi için de ucuz yollu olsa da 2amfi çıkışına sahip yada 3amfi çıkışına sahip bir teyp istediğini almanda fazlasıyla yardımcı olur. 3amfi çıkışına sahip olursa front rear ayarı da yapabilirsin.

arkadaşlar orjinal alana mp3 ü değiştirmeden biraz hoparlör ve bass takviyesi yapmam mümkün müdür? bu müzik sistemleriyle ilgili pek bilgim yok ama sorarak öğrenmeye çalışıyorum. çıkış gücüne baktım alana mp3 te 4*20 W yazıyordu. orjinal ses sistemim aslında fena diil, ama benm beklentim biraz daha fazlaca :) ne yapabilirim acaba? teşkkrler.

Geri
Üst Alt