Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

servisten alınan park pilot

barankayaa8

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2016 seat leon 1.2 style donanım paket kullanıcısıyım , arabamda serviste 0 kmyken takılan park pilot mevcut , diğer leonlarda multimedya ekranında araba resmi çıkıyor ne kadar mesafe kaldığını gösteriyor. benim arabamda sadece ses çıkıyor ne yapmalıyım ?

arkadaşlar 2016 seat leon 1.2 style donanım paket kullanıcısıyım , arabamda serviste 0 kmyken takılan park pilot mevcut , diğer leonlarda multimedya ekranında araba resmi çıkıyor ne kadar mesafe kaldığını gösteriyor. benim arabamda sadece ses çıkıyor ne yapmalıyım ?
Park pilot değildir optik park sistemi sanırım ama sonradan takılan araç ekranına gelmiyor yapılan işlem resmi varsa daha temiz cevap veririz

abi arabayı almaya gittiğimde park sensörünün ücretli olduğu söylendi ve led parketle beraber arka-ön park sensörü takılcağını belirtiler , bende bu pakedi istemediğimi sadece arka park sensörü isteğimi söyledim , onlarda bana arka park sensörünü hediye edeceklerini söylediler

Bu durum böyle olmuyor ki araç üzerinde park sensörlü olarak geliyor servisin sonradan taktığı orjinal değil yan sanayi bir ürün tampon üzerinde çıkıntı var mı orjinalli park sensör sesini ekrandan değiştirip ses ayarını yapabilirsin

evet arka tamponda çıkıntılar mevcut abi , attığım resimdeki gibi olmuyor sadece. yoksa sesini ayarlayabiliyorum.

Ekli dosyalar

• ekran.jpg
    ekran.jpg
    72.5 KB · Görüntüleme: 36
evet arka tamponda çıkıntılar mevcut abi , attığım resimdeki gibi olmuyor sadece. yoksa sesini ayarlayabiliyorum.
Bu optik park sistemi orjinal önde arkada park sistemi olan araçlarda oluyor birde klima tuşlarının üstünde park işareti olması gerekiyor görüntünün sadece arka da olan için vagcom ile acılıyor ama benim tahminim senin park sensör ü orjinal değil

servisle konuşursam bi çözüm bulunabilir mi ben antalyada oturuyorum arabayı çanakkale avek ten aldım , servisten 0 alınan arabanın park sensörünün orjinal olmamasıda çok ilginç
[doublepost=1479062984,1479062820][/doublepost]ilgilendiğiniz için çok teşşekür ederim iyi akşamlar

servisle konuşursam bi çözüm bulunabilir mi ben antalyada oturuyorum arabayı çanakkale avek ten aldım , servisten 0 alınan arabanın park sensörünün orjinal olmamasıda çok ilginç
[doublepost=1479062984,1479062820][/doublepost]ilgilendiğiniz için çok teşşekür ederim iyi akşamlar
Serviste park sensörsüz araç vardı ve kendileri sonradan takmış olabilir

Geri
Üst Alt