Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servise hasarlı araç bırakırken..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp biz telefonda ne konuştuk seninle yav. Izgaraları kırarsan alamazsın hemen söyleyeyim. Zira bu işi yapan eksperler bu işi yıllardır yapıyor ve neyin hangi hasarla olduğunu daha arabay yaklaşırken anlıyorlar. Sis ızgaraları dediğin şey totalde yani sağ, sol ve orta ızgara olmak üzere 170 tl idi sanırım. Buna kredi kartına da taksit şansın vardır her zaman. Sakın ızgaralarını kırma en azından tamponda bu maksatla kırılmış hissiyatı uyandırıp hasarın reddine yol açma .

Tamam dokunmadım :D

Abi peki benim cebimden çıkacak miktar tam olarak ne olacak? Sadece ızgaralarımı ödeyeceğim?

Evet sadece ızgaraları ödeyeceksin o da 170 tl civarı olması lazım. Destekçimiz olan Erya otomotivden Sibel hanıma bir mesaj atarsan sana herhalde ızgaraların fiyatlarını verecektir. Ha bu arada cupranın o siyah olacak kısımlarını sakın parlak boyatma onun içinde ücret talep etmeye kalkacak olanlara pabuç bırakma zira sprey boya ile yapılıyor en fazla bahşiş kutusuna bir 30 tl bırakırsın :D

abi tampon esnememişmi ızgaranın tırnagını kıracaksın onuda ekspere göstereceksin bak esnemeden tırnagının biri kırılmış die değişecekler mecburen paramparça et demedik:)

abi tampon esnememişmi ızgaranın tırnagını kıracaksın onuda ekspere göstereceksin bak esnemeden tırnagının biri kırılmış die değişecekler mecburen paramparça et demedik:)

Bunu ancak bir ızgara için yapabilirsin :) resimleri incelediysen Alp in arabanın sağ farın iç uç kısmından başlayarak dikine tamponu kesen bir kırık söz konusu bu kırık solda ki ızgaraya bir şey yapmayacağı gibi kolay kolay orta ızgarayada bir zarar vermez. Kaldi verdiğini düşünelim eksper aynı ızgaraları onaylayacağından Alp in bir takım daha normal leon ızgarası olacaktır. :)

exper normaldede cupra tamponu onaylamıyor diye biliyorum yani bu normal tampona cupra alma işini servis hallediyor kasko diil diye biliyorum onu yaparkende alpin normal ızgaraları olacak cupra ızgarası ayar versin işte olmadı tamponu biraz daha parçalasın ağaça takılı kalmış geri geri gelirken ızgaralar dagıldı tampon biraz daha yırtıldı der

Abi peki Cupra değilde FR tampon istesem bir fark oluşurmu? :D

nasılsa farlardan bırıde kkrılmıs farkını ver mert abının getırdıgı merceklı farlardanda takılsa olmazmı pekı:)

exper normaldede cupra tamponu onaylamıyor diye biliyorum yani bu normal tampona cupra alma işini servis hallediyor kasko diil diye biliyorum onu yaparkende alpin normal ızgaraları olacak cupra ızgarası ayar versin işte olmadı tamponu biraz daha parçalasın ağaça takılı kalmış geri geri gelirken ızgaralar dagıldı tampon biraz daha yırtıldı der

Öncelikle senin sorunun cevabı Görkem Cupra-Fr tampon fiyatı normal tampon ile aynı ancak ızgaralarının fiyatları öyle değil bu yüzden eksper fiyatlara bakar referanslara değil ve bu yüzden araç sahipleri fark öder :)

Abi peki Cupra değilde FR tampon istesem bir fark oluşurmu? :D

Cupra ve FR tampon aynı şey Alp değişen bir şey yok FR da istesen Cuprada istesen aynı tampon gelecek.

Ve son olarak Gökhan Alp in farının biri yanlış hatırlamıyorsan 330 tl gibi bir rakam geriye kalıyor benim getirtip kurmuş olduğum sistemdeki farların takımı xenonlarla birlikte eğer fiyat değişikliği olmadı ise (ki yılbaşı öncesi genelde kampanyalar bittiğinden uzak zamlar olur) 1700 tl :) çıkar 330 u aradaki fark ı ödemesi gerekecek Alp in satmaya niyetli olduğu bir arabaya :)

Öncelikle senin sorunun cevabı Görkem Cupra-Fr tampon fiyatı normal tampon ile aynı ancak ızgaralarının fiyatları öyle değil bu yüzden eksper fiyatlara bakar referanslara değil ve bu yüzden araç sahipleri fark öder :)

Cupra ve FR tampon aynı şey Alp değişen bir şey yok FR da istesen Cuprada istesen aynı tampon gelecek.

Ve son olarak Gökhan Alp in farının biri yanlış hatırlamıyorsan 330 tl gibi bir rakam geriye kalıyor benim getirtip kurmuş olduğum sistemdeki farların takımı xenonlarla birlikte eğer fiyat değişikliği olmadı ise (ki yılbaşı öncesi genelde kampanyalar bittiğinden uzak zamlar olur) 1700 tl :) çıkar 330 u aradaki fark ı ödemesi gerekecek Alp in satmaya niyetli olduğu bir arabaya :)

uuuuuuuuuu o kadar pahalımıydı ya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt