Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Ücreti

34KM3634

Kayıtlı Üye
Merhaba 2016 1.4 tsi act dsg fr aracımın ilk yıllık bakım süresi doldu.Kilometresi henüz 11200..Bakıma kilometreden değil yani süreden giriyor.Satarken sağolsunlar kayadibi otomotiv 350 400 lira gibi bir ücret oldugunu söyledi fakat su an en uygun doğus otoda 683,23tl...Bu fiyattan daha uygun bir şekilde yaptırmamız mümkün mü?..Yardımcı olursanız sevinirim.

Maalesef hocam en fazla 50 tl oynar yoksa servis dışında yaptırmanız lazım eğer daha uygun bir bakım düşünüyorsanız

Hocam hiç uğraşma kendini yorma benim araçta aynı senin durumunla birebir aynı. Çok araştırdım tanıdık bile buldum ama inmedi bir kuruş. Servis dışını bilmem ama Türkiye'nin heryerinde aynı hatta malatya seat ankara doğuştan daha pahalıydı :) hayırlı servisler

Ben geçen ay ZUBİZU indirimi ile 600 tlye yaptırmıştım şuandada geçerlimi bilmiyorum sormak lazım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba 2016 1.4 tsi act dsg fr aracımın ilk yıllık bakım süresi doldu.Kilometresi henüz 11200..Bakıma kilometreden değil yani süreden giriyor.Satarken sağolsunlar kayadibi otomotiv 350 400 lira gibi bir ücret oldugunu söyledi fakat su an en uygun doğus otoda 683,23tl...Bu fiyattan daha uygun bir şekilde yaptırmamız mümkün mü?..Yardımcı olursanız sevinirim.
Servislerin hemen hemen fiyatları aynı sizin ilk bakım olduğu için mecburi gideceksiniz yoksa garanti kapsamı dışında bırakıyorlar
Zibizu da indirim devam ediyor uygulamayı indirip indirim kuponu alabilirsiniz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef yetkili serviste 650₺ den aşağı yaptırman çok zor. Özel serviste yaptırırım dersen 300₺ gibi rakamlara yapılıyor ama tabi garanti iptal olur.

Araba dsg ise ne olur ne olmaz serviste yaptırmak en iyisi sanırım.

Tecavüz kaçınılmaz ise zevk almayı bileceksin diyorsunuz napalım sağlık olsun ... :)...teşekkürler herkese...

Zubizu 2 yaşını doldurmuş araçlarda geçerli arkadaşlar. Bı arkadaşın aracı daha 1 yaşında. Fiyatta esneme olmuyor dsg ise servise götür kesin. Benim aracın garantisi bitmeden 3 hafta önce volant çatladı garantiden ücretsiz değiştim. Garantini bozma sakın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt