Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Serbest yazılar 3

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Saat gecenin çok geçi... Ya da sabahın çok erkeni... Belki ikisi arasında gerçek bir saliseyi geçtik az evvel. Bu heyecan verici. İki amaç uğruna uyumayanlar var, ders çalışmak için ve içmek için uyumayanlar. Hepsi sızdı, ben yazıyorum. Geceyi seviyorum !Az evvel geçip giden o gerçek saliseyide... Çünkü o salise ancak geceleri gerçek oluyor. The Doors dinliyorum ve bu yazı şu deftrere yazdığım en bencil yazı... Eğer yanlız isen bencil olursun ve ne kadar bencil isen de o kadar yanlız kalırsın tabii... Bencil olmayıp da kimcil olayım gecenin ya da sabahın bu gerçek saliseyi bir dakika geçesinde ? Salaklık diyorlar ya ! Valla bir gün o lafı edenleri mezarlarından çıkarıp poker masasına oturtacağım... Bu da mı saçma ... Saçma olan ciddiyetir aşkım....

elm sokağında kabus serisi gibi :D kaç seri bu :D:D

Bir harita metod defterde serbest yazılarım var ve özel yaptırdığım ajanda da ise yaklaşık 5 bi şiir var Bilal :D

Ha bu arada 12 adet te beste 4 nün aramanından introsuna kadar herşeyi tamamlanmış :D

Mert abi pandoranın kutusu gibisin.. :)
teşekkürler..

Şair olacak adammışsın Mert abi,Erya'da ne işin var :D

Geri
Üst Alt