Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik kaplama Hk.

hk3443

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Nis 2020
Mesajlar
7
Yaş
26
Seramik kaplamaya ömür boyu garanti verilebilir mi? Avantaj ve dezavantajları nelerdir? İşçiliği ve bilinirliği yüksek bir yerde ömür boyu garantili dediler. Mini çizik rütuş+ detaylı yıkama+ kil+ pasta cila+ alkollü bişey(tam hatırlayamadım) + seramik+ 6 saat fırında kalıyomuş+ tekrar cila+ seramik gibi anlattı dükkan sahibi. Telefonda görüştüğümüz kadarıyla ömür boyu gider diyor. 2000₺ civarı da fiyat biçti sizce yapılır mı? Araç füme Toledo. Taş atma gamzeleri ve yüzeyel çizikler var.
 

oğuzhanusta55

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Eki 2019
Mesajlar
55
Ben AutoClub da detaylı temizlik kil yağmur kaydır ozonla dezenfeksiyon seramik kaplama hepisini 1.450 ye yaptırdım seramik kaplama 2 sene garantisi var.Seramik kaplama dediğimiz bildiğim kadarıyla bir madde arabanın üzerine sürülüyor bu sayede ince çizikler vs direk boyaya işlemiyor kalın derin çizik olsa bu seramik kaplamayı aşar boyaya da işler diye biliyorum yani bunun da bence belli bir eskime süresi vardır ömür boyu gitmez
 

engindokur

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eki 2019
Mesajlar
110
Yaş
40
Ömür boyu garanti var diyen yerden uzak dur. Kandırmasınlat insanları.
Sen seramik yaptır ondan sonra benzinliklerdeki tazyikli suyla birkaç kez yıka. Seramik falan kalmaz.
 
Üst Alt