Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

selam dostlar acil fikrinize ihtiyacım var bursadaki fr hakkındA

senın fr hakkında farklı bır hıkayen ve ıcınde kalmıslık var ıyı bılırım yavrum :) ama sen kralına cupra ya bındın attan ınıp essek muhabbetı olur sana dodge ram falan alsana ... sofor koltuguna oturursun yanında 3 kısılık bos yer kalır

eğer bir arıza veya kazası yoksa bence alınabilir. fiyat çok iyi bence.

bunun haricinde hiç bir yerde görünmemiş problemsiz sunroof lu otomatik bulduk birde şimdi marmaristen yola çıkıyorum istanbula
arabayı görmeye

Fiyat çok iyi bayadır satılık bu araba temiz se km çok iyi zaten bence alınabilir......

Aracın ön ve arka tampon Doğuş oto'da boyanmış gözüküyor kayıtlarda...Onun haricinde başka kazası var ve farklı yerlerde tamir gördüyse bilemiycem Çağlar...Yalnız bugün Servisteki arkadaş ile de baya inceledik ilanı,çok güzel araç diyor ve kazalı olacağını sanmıyorum dedi..Bunca zamandan beri de nette ilanın olup arabanın satılmaması da vergi yükünden olsa gerek filan dedi..Çünkü 2,0 motor vergisi ve yakıtı da yüksek olunca Bursa'dan alan çıkmıyor kanaatimce...

alınası bir araba, acele etmeseydim aracı değiştirirken benim bile aklımdaydı. Sırf krediyi alt seviyeden kullanayım diye abudik gubidik oyunlarla yakınından geçtiğim araba oldu.

Geri
Üst Alt