Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sel için riskli bölgeler

yalan haber etkili falan yağmıyor burda :D

hakan abi trafık kameralarından bak

valla hurrıyette yazıyo anadolu ajansı kaynaklı

Gözünü seveyim özgür bide hayırlı haber ver...:D
ALLAH evi barkı olmayanlara sebep versin...

resmen sahıl gole donmus sahıl yolunu kullanacaklara duyrulur gozpete parkının oradada golcukler var:)

Carrefour Kozyatağından Maltepeye geldik, silecekler yetişmiyordu ama keyif aldım desem ayıp olmaz dimi. Kapının önünde parkettiğim arabadan eve girene kadar sırılsıklam oldum, şimdi cam ardından seyrediyorum.

15.10

Meteoroloji uyardı: İstanbul'da yağış 2 saat içinde daha da kuvvetlenecek

işte bu daha fena

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:05 ----------

15.15

Anadolu Yakası Bostancı E-5'te yağış yüzünden trafik durdu

---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

15.25

İstanbul'da önümüzdeki iki saat içinde kuvvetli yağış bekleniyor. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan “meteorolojik uyarı”ya göre, Anadolu yakasının güney kesimlerindeki Kadıköy, Maltepe ve Kartal ilçeleri ile Avrupa yakasının kuzey kesimleri ile Boğaz'ın kuzey kesimlerinde (Beykoz,Sarıyer ve Kilyos çevrelerinde) önümüzdeki iki saat süresince sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın kuvvetli olması tahmin ediliyor. Vatandaşlardan ve yetkililerden sel, su baskını ve yıldırım gibi risklere karşı gerekli tedbirlerin alınması istendi.

özgür kaç para alıyorsun söyle meterolojiden :D:D

Geri
Üst Alt