Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatlar için passat w8 ambiyanslı tavan lambası,montaj yardımı

vw servisinde 263 lira sadece tavan lambası...servise sorabilirsiniz...50 küsür de kablosu gerisini sen düşün... :) burdaki ambıyansın diğer tavan lambasından ayıran tek özelliği gece kırmızı yanması,teyp konsolun üstünden aşağına kırmızı effect vermesi...ayrıca da düğmelerin içinde led aydınlatma olması hepsi bu ...oemvagdan sıkıntı yok...düzgün üyeliğinizle sıkıntısız geliyor..takip nolu ve ucakla ...haa bugun nolur bişi diyemem...sorumluluk tümü sana ait sonra deme sen dedin diye :) ufak tefek bişiler daha alabilirsin yanına kargo boşuna çekmesin @colotus
[doublepost=1454351943,1454351833][/doublepost]döşeme rengi önceki tavan lambası rengin nasılsa o rengten al bej ya da gri

navigasyon 1. sıra bunuda 2. sıraya yazdım şeytana uyduk yapacak bişey yok:) yardım için sağolasın abi :)

navigasyon 1. sıra bunuda 2. sıraya yazdım şeytana uyduk yapacak bişey yok:) yardım için sağolasın abi :)
navigasyon mu ne navıgasyonu nerden alıyorsun onu ki ,yapacaklarımın listesi mi !! aman yurtdışından navıgasyon alayım deme kalır gumrukte bi ton vergi ödersiniz ..diğerinde sıkıntı yok

yok abi türkiyeden:) dörtlü flaşör grubu bağlantı kablosu yanında 1500 tl geri görüşte var içerisinde.

satıcıyla konuştum flaşörlü olan üründen kalmamış 30 gün içinde temin edicem dedi bekliyoruz bakalım:) ürünün fotoğraflarını paylaşırım abi yeni bi konu açıp

Geri
Üst Alt