Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SEATCLUBWORLD YILBAŞI ÇEKİLİŞİ!!!

IMG_1037.PNG

Geri göndermenin yanlış olduğunun bende farkındayım. Ama dediğim gibi tepki için bu yolu seçtim. Ama doğru ama yanlış. Biz bir Aileysek bunlar normal. Kimseyi aşağılamadım, küçük düşürmedim. Daha önce ki konularda hep arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım.

Yine de @memet_one abi beni anladı. Mantıklı sebebini söyledi. Anlayışın ve açıklaman için tekar teşekkürler.

biz türkler duygusal insanlarız, emek veririz, kırılırız, kırılsak bile karşımızdakini kırmamak için susarız. daha önce gruplarda aktif olarak 1 yıl yöneticilik yaptım, bölge yöneticiliği de değil, türkiye kapsamında. mehmet abiye de bahsetmiştim vakti zamanımda, eşimden çocuğumdan vakit çalıp grup işleriyle uğraştım, çoğu zaman kendi cebimden harcadım kimseye 1 kuruş harcatmamak için, sonra bir etkinlik için ( altından kalkamayacağım ) para toplama olayı oldu ki, her şey şeffaf, insanları zan aldınta bırakacak hiçbir şey yok biri kalktı para vereceksek gelmem dedi, hay hay dedik, o gün soğudum ve sonradan tamamen bıraktım zaten tüm platformlardaki aktifliğimi. yani mesele şuydu, sen evinde otururken o insanlar gruba özel takvimi yaptırmak için tasarım yapıyor/yaptırıyor, sen akşam kankanla çay içerken o adam matbaacıda baskı yaptırıyordu, sen okuluna/işine giderken o adam çıkan isimlere tek tek kargo yapıyordu. sevgi kardeşlik falan diyorsun kardeşim, bir film var ya; sevgi neydi, emek vermekti falan..

hah o işte, emeğe üzülür insan..

şu kadar liralık araba demiyorum bile, sigara kullanıyorsan pay biç, alkol kullanıyorsan pay biç, günlük basit bir harcamandan pay biç.. evet, mesele para olmamış, mesele emeğe saygı göstermemek olmuş..

mehmet abiyi tanıdığım kadarıyla sakin bir mizaca sahip ki burada zaten öyle atarlı insanlarla tanışmadım, umarım tanışmam da...

empati kurmak gerekiyorse, problem yoktur ama kırılmıştır içten içe..

neyse, çok konuştum..

çok da uzatılacak bir şey değil.. eleştiriye açığım dediğin için yazdım, yoksa bende vaktimden çalıp böyle bir yazı yazma girişiminde bulunmazdım..

selametle..

Bugün koskoca AVM ler bile verdikleri hediyelerin vergisini karşılamıyor :) Şu anki durumda iki düşünce de haklı aslında. Ancak bazen birşeye değer veriyorsak bunun için bazı şeylere de katlanmak lazım. Süreç nasıl işledi tam olarak bilemiyorum ancak büyük hediyelerde, örneğin; Spoiler, difüzör ve ya oto bakım gibi bunların kargo ücretinin kazanan tarafın ödemesinde bir sıkıntı görmem açıkçası. Çünkü bunlar manevi boyutundan çok ebat ve maddi açıdan da büyük ödüller. Ancak anahtarlık olsun ya da takvim gibi kargo parası ürünün değerinden yüksek kaldığı yerlerde, zaten sayıca da az kişiye çıktığı için hediyeyi veren taraf tarafından karşılanabilir diye düşünüyorum.

Bugün koskoca AVM ler bile verdikleri hediyelerin vergisini karşılamıyor :) Şu anki durumda iki düşünce de haklı aslında. Ancak bazen birşeye değer veriyorsak bunun için bazı şeylere de katlanmak lazım. Süreç nasıl işledi tam olarak bilemiyorum ancak büyük hediyelerde, örneğin; Spoiler, difüzör ve ya oto bakım gibi bunların kargo ücretinin kazanan tarafın ödemesinde bir sıkıntı görmem açıkçası. Çünkü bunlar manevi boyutundan çok ebat ve maddi açıdan da büyük ödüller. Ancak anahtarlık olsun ya da takvim gibi kargo parası ürünün değerinden yüksek kaldığı yerlerde, zaten sayıca da az kişiye çıktığı için hediyeyi veren taraf tarafından karşılanabilir diye düşünüyorum.
Amaç burda ne kazandığın değil bm snn dediğinden sunu anladım hediye iyiyse alim iyi değilse almim gibi bişey

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burda hepimiz bir amaç altında bulunuyoruz ve buz bır aıleyız dıyoruz yonetıcılerımız üşenmeden maddıyata bakmadan eğlenmek amaçlı böyle bır etkınlık yapıyor parayı sorun kılmadan sormadan ayırmadan sımdı buraya gelıp 7 liranın lafı yapılması çok saçma aıle arasında böyle seyler olmaz nasıl olsa anlamadığım dıger nokta belkı gözden kaçırdı karşı ödenmeli gonderdı ne fark eder @memet_one abımı tanıyanlar bılenler bılır ne 7 liranın lafını yapar nede bır başkasının ağzına bakar yapılan ayıptır bız aıle ısek bazı şeyleri mazur gormelı ve bunları ört pas edıp lafını bıle etmemeliyiz.......

Ekli dosyayı görüntüle 14155

Geri göndermenin yanlış olduğunun bende farkındayım. Ama dediğim gibi tepki için bu yolu seçtim. Ama doğru ama yanlış. Biz bir Aileysek bunlar normal. Kimseyi aşağılamadım, küçük düşürmedim. Daha önce ki konularda hep arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım.

Yine de @memet_one abi beni anladı. Mantıklı sebebini söyledi. Anlayışın ve açıklaman için tekar teşekkürler.
keşke tepkini hediyeni aldıktan sonra dile getirseydin.
çünkü böyle durumlarda biz yönetim olarak üzülüyoruz.
sizler için neler yapabiliriz diye zaman ayırıyoruz. çoğu zaman aile arka planda kalıyor.
aile rıskımızdan da çıkıyor. ama sağlık olsun.

aile arasında olur böyle ufak tefek pürüzler.
Kırgınlık olmasın GÖNÜLLERİMİZ BİR OLSUN Emrecim.

Geri
Üst Alt