Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat yıllık bakıma servise gittim.

emreee86

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bugün ilk bakıma soktum arabayı doğuşta. Bu kadar beceriksiz ilgisiz bilgisiz alakasız servis görmedim. Ne desek bir bahane buluyor. Gizli özellikleri açmak için garanti kapsamına çıkar dedi en basitinden ancak benden sonra birinin bi kaç özelliğini açmış şaka gibi. Araç yıkama facia. Birde çıkarken bana ararlarsa 5 yıldız ver diyor :))

Hangi şehirdesin dostum tekirdağdayım aynı şeyleri bende yaşadım üstüne birde fiziki zarar vermişler plastik kapağa onu değiştirtmek için atla deve olduk resmen uzun süren telefonlaşma kamera kaydı sonucunda değişim yaptılar sırf bizi mağdur etmemek için :) 680 tl para veriyorsun parçalar değiştimi değişmedimi içeridr neler oluyor bilinmiyor tamamen güvenim bittti servislere. İlk bakım garanti için gitmiştim birdaha asla yetkili servise gitmem:)

Serviste araçtan çıkan her parçayı isteyiniz ve görüntülü olarak bunu görmek istediğinizi belirtin buna hakkınız var servislerin bir çoğunda ilgisizlik var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bu ayın sonunda gideceğim servise kardeşim önceden yapacağım birsey varsa bilgilendirirsen sevinirim.

Ben Çankaya doğuş servisine gittim. 680 tl verdim. Dikkat edeceğiniz tek şey çıktıktan sonra aracınızın sağlam olup olmadığını bakın çünkü parça değişimi, araç ile söylediğiniz sorunlarla ilgili hep bir bahane buluyorlar. Ama bu para bunların boğazından geçmez.

Geçen hafta Çankaya Doğuşa arabanın cam mekanizması değişsin diye gittim, ön cam mekanizmaları garantiden değişti.
Aracı teslim alırken koltuklarda yağ gibi bir leke farkettim arka koltukta da vardı. Servis danışmanına bunu temizleyin dedim adamlar hiç ikiletmediler haftaya salıya detaylı temizlik randevusu verdiler temizleyecekler. Ayrıca kadran selamlama, dönüşe duyarlı sis farı ve optik park sensörünü de rica ettim açtılar onda da bi itiraz olmadı. Ben memnun kaldım açıkcası.

gaziantepte bakıma giren aracın karter tıpasını sıkmadan verdiler bir arkadaşıma. araç uzun yoldayken yağ ısığı yandı. çekiciyle servise çekildi. karterden yağ sızdığını görmelerine rağmen hatalarını kabullenmediler ilk başta.

Ben Çankaya doğuş servisine gittim. 680 tl verdim. Dikkat edeceğiniz tek şey çıktıktan sonra aracınızın sağlam olup olmadığını bakın çünkü parça değişimi, araç ile söylediğiniz sorunlarla ilgili hep bir bahane buluyorlar. Ama bu para bunların boğazından geçmez.
Eyvallah kardeşim sağolasın

Geçen ay bende yaptırmıştım. 680 tl dediler ZUBİZU indirimi ile 600 tlye yaptırdım. Sunrooftan kapalıyken ses geliyor dedim sökmemiz lazım dediler bende sökülmesine pek sıcak bakmadım sonuçta mekanik aksam ne olacağı belli değil kapılar içinde sprey sıkmışlar ama 1 ay sonra aynı sıkıntı yine oldu.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkesin fikrine saygılıyım ama garanti dışına çıkan aracı servise kolay kolay sokmam.
Geçen hafta yetkili servise sokmak zorunda kaldım. Tüm sanayinin tamirle veya çıkma parça ile çözeriz dediği iş
servis direkt 5 katı fiyatına değiştirmek istedi ben de çıkarttım servisten
sanayide yaptırmadığım için servisteki arıza teşhisi ve kurtarıcı fiyatı bana 400 tl ye mal oldu.
Sonra gittim sanayide işinin ehli insanlar tarafından 5 te 1 fiyatına yaptırdım.

Garanti dışında periyodik bakımlarına da götürmeyin derim koyacağı aynı parçalar
yağı bujisi filtresi dışarda 300 lira yı bulmaz + 50 lira da işçilik yazar 350 lira serviste 2 katı.

Bir de aracın başında bekleyip ne yaptığını baştan sona görür soracağın bir şey varsa sorar
için rahat bir şekilde çıkarsın sanayiden.

Tekrar ediyorum herkesin fikrine saygılıyım servisten başka yere götürmem diyenler de kendilerince haklıdır.

Geri
Üst Alt