Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Toledo 1.6 TDI 2015 Direksiyon Tuşları Çalışmıyor.

arkadaş da aynı sorunu yaşıyor alırken söylemediler bir şey sonradan fark ettik bakalım dolanıcaz servisleri mecbur

Direksiyondaki airbegi cikardiklarinda altindan kablo geciyor sag tuslarla sol tuslari birbirine baglayan ana bolum sol taraf sag taraf kabloyla koprulenmis airbeg sökulup daha sonra kablo kendi kanalina oturtulmadan takilmissa altta kabloyu eziyor bir sure sonra islevini yitiriyor sol tus aynisi benim mk2 de oldu

Vw grubunda kronik bir sorun özellikle yukarı aşağı dönen tekerlek tuşu. Tuş takımı sökülüp içinde o tuşun hareketlerini komuta çeviren bir sekman benzeri metal parça var. Zamanla yerinden kayıyor. İyi bir elektronikçi yada elinden gelen biri o sekmanı yerine oturtarak sorunu çözebilir.

Teşekkürler benim arabada tekerlek tuş yok düz basmalı benim ki aküm zayıflamış büyük ihtimalle o yüzden dolayıdır diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt