Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport body kit arka tampon ve egzozlarımı satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar ama fiyat biraz fazla geldi bana ;)

herkese teşekkürler;

inanın fiyat fazla değil harcadığım paraların yanında, çünkü herşey ehli insanlar tarafından yapıldı. tamponun fiber işçiliği olsun egzozun kısaltma işleri olsun hepsi tanındık işinde marka olmuş kişiler tarafından yapıldı tabi herkesin görüşüne saygı duyarım her zaman ;)

istanbulgaraj mı bahsettiğin yer eğer oraysa işçilikleri çok güzel gerçekten

valla reklama girio die sölemedim ama istanbul garaj değil. şöyle söliyim bostancıda yeri özelden yollarım istersen...

Hayırlı satışlar ama fiyat biraz fazla geldi bana ;)
Serbay Abi yanlış anlamazsan bişey söylemek istiyorum.
Geçenlerde aracının yaylarını 250TL'ye sattığını görmüştüm.
Sıfırını 280-290TL'ye almak mümkün. Sence senin satış fiyatın yüksek değil miydi?
Satış bölümünde fiyat hakkında yorum yapmak bence yanlış. İsteyen istediğini istediği fiyata satsın. Alan kişi araştırıp alsın.
Daha önce Ankara'dan çok sevdiğimiz bi arkadaşımızda bu tür bi tartışma üzerine SCW'den ayrıldı hatırlarsanız..

Ayberk merak etme isteyen istediği fiyatı verebilir kimse kimseye karışamaz oradaki tartışmadada onları savunanların en başından biriydim. Link ver bakayım o fiyata satıyorlarmı... Eibach sportline yay leon için...

Safa kardeş sanada hayırlı satışlar.

Ayberk merak etme isteyen istediği fiyatı verebilir kimse kimseye karışamaz oradaki tartışmadada onları savunanların en başından biriydim. Link ver bakayım o fiyata satıyorlarmı... Eibach sportline yay leon için...

Safa kardeş sanada hayırlı satışlar.
İzmir SRK Shop 290TL'ye satıyo.
Ankara Pro Shop'tan da aynı fiyata almak mümkün.
Linkleri var mı bilmiyorum ama telefon numaraları internette var.
SRK Shop'tan 2 hafta önce fiyat aldım bir arkadaş için hatta. Pro Shop'tan da geçen hafta bir arkadaşımız satın aldı Ibiza için.
Mert (MRA_23) 280TL'ye almış bildiğim kadarıyla SRK Shop'tan.

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

Yani işin özü demek istediğim şu Abi.
Benim, senin konunun altında bunları yazmam ne kadar yanlış olursa (her ne kadar bu tür yorumları engelleyen bir kural olmasa da), herhangi birinin, bir satış konusu altında fiyat yüksek/düşük gibi şeyler yazması bence yanlış.
Verdiğim tepki sana ya da bi başkasına karşı değil kimse yanlış anlamasın. Sadece böyle bi sebep yüzünden zamanında bu site çok iyi bi üyesini kaybetti. Buna rağmen satış bölümü kuralları konulmadı. Benim sitemim buna..

Safa hayırlı satışlar.araban çok güzeldi keşke bu haliyle zarar etmeden satabilsen

teşekkürler aybars, inşallah istediğimiz şekilde olur herşey.

daha önce yaşanan olaya şahit olmadığım için bir yorum yapamıycam. herkesin görüşüne saygılıyım ama herkeste diğerlerinin görüşlerine fikirlerine saygı duymak zorundadır. bu değişmez bir doğa kanunudur. kimse burda bir malı 2 kuruşken 5 kuruşa satmaya çalışmıyor. büyüğüm olsun küçüğüm olsun saygıda kusur etmicem etmemde, ama şu bilinsin ki bu çatı altında bir muhabbet varsa iyi kötü bunu gereksiz yere bulandırmanın pek olumlu olduğunu düşünmüyorum, tekrar herkese teşekkür ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt