Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

Of bayağı pahalıymış. Başka nereden temin edebiliriz acaba?
orjinal aksesuardır maalesef pahalı ya da kimine göre ucuz herkes kesesine göre....çıkmacılara bakacaksınız ya da yan sanayi valeo ürünlerine...varmıdır vardır ama orjınalınden 20-30 lira aşadır kanımca 10 liraya vermezler :) sigaraya verilen paralarla yedek parça dükkanı açılır :)

arkadaşlar...
6 ileri vitesli orjınal fr -cupra logolu vites topuzu isterseniz servise gitmeyin ...malum servisde 400 küsür lira olması lazım :) ebay dan alabilirsiniz trye gönderim yapıyor gift tarzında gümrük takılmaca yok...birine aldık sonucu aynen sölerim...95 dolara kargo dahil portekizden...seatın bazı modelleri portekizde üretiliyor :) ayrıca kompledir derisiyle beraber civatasına varıncaya dek :) tşkler
fr.JPG

ustundeki mavimsi şey cizilmesin diye naylon filmdir
cupra.JPG

orjinal aksesuardır maalesef pahalı ya da kimine göre ucuz herkes kesesine göre....çıkmacılara bakacaksınız ya da yan sanayi valeo ürünlerine...varmıdır vardır ama orjınalınden 20-30 lira aşadır kanımca 10 liraya vermezler :) sigaraya verilen paralarla yedek parça dükkanı açılır :)
1f87714d79c2cebc1f79034f0e8063ab.jpg

Aracim Seat ibiza 2014 1.4 style. Örnek olarak bunu bulabildim. Parça kodu veya fiyati nedir acaba bilginiz var mı? Denyonun biri sigara atmış söndürmeden. O da eritmis biraz. Aşırı pahalı değilse değiştirilebilir diye düşünüyorum ama pahalıya hiç belli değil zaten derim geçerim.

1038b5a8c5dd8fd3209c641d6accf421.jpg

Ev sahibine söyledim o da çözümü toplu mesajla bulmuş. Bizim apartmandan atmışlar. Çoğu öğrenci. Biz de ogrenciydik zamanında ama bu kadar da düşüncesizlik olmaz. Insan attığı sigaranın nereye gittiğine bir bakar. Bu ikinci oluşu. Öncesinde hava yağmurlu olduğu için tavanda sönmüş sigara. Zarar vermemişti. Arabanın üzerinde çadır Çekili falan olsa demek ki komple yanacak araç.

öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm maalesef boyle densiz kendini bilmez insanlar çıkabiliyor.apartman hayatı zordur tabiii....hemen bakıyorummmmm seat ibiza 1.4 stylance KAPAK PROFİLİ SU KASASI 6J1853185BFKZ 79,09 ₺ + KDV 93,33 ₺...son söz servisin
14 nolu parça @ediperdinc
qqqqqqqqqqqqqqq.png

öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm maalesef boyle densiz kendini bilmez insanlar çıkabiliyor.apartman hayatı zordur tabiii....hemen bakıyorummmmm seat ibiza 1.4 stylance KAPAK PROFİLİ SU KASASI 6J1853185BFKZ 79,09 ₺ + KDV 93,33 ₺...son söz servisin
14 nolu parça @ediperdinc
Ekli dosyayı görüntüle 7560
Çok teşekkür ederim. Fiyatı ortalarda bir fiyatmis. Bir düşünmek lazım. Görüntü hoş değil ama uzanıp bakmayinca görünmüyor. Ya sıfır araba alalım dedik. Sürekli can sıkıntısı.

Çok teşekkür ederim. Fiyatı ortalarda bir fiyatmis. Bir düşünmek lazım. Görüntü hoş değil ama uzanıp bakmayinca görünmüyor. Ya sıfır araba alalım dedik. Sürekli can sıkıntısı.
bence fiyatı gayet uygun bundan ucuza da yahni yavan olur derim delik deldise su alır ordan psikolojık olarak kafayı oraya takarsınız :) delik yoksa yakmışsa sadece içerde göz önünde görünmuyorsa gerek yok almaya hayırlısı ...gecmiş olsun

bence fiyatı gayet uygun bundan ucuza da yahni yavan olur derim delik deldise su alır ordan psikolojık olarak kafayı oraya takarsınız :) delik yoksa yakmışsa sadece içerde göz önünde görünmuyorsa gerek yok almaya hayırlısı ...gecmiş olsun
Yok delik olsa hiç dusunmezdim. Fiyat gayet uygun. Ben yedek parça deyince kafamda yüksek meblaglara odaklanıyorum. Delik değil. Üstten biraz eritmis. Giz önünde de değil. Duruma bakacağım artık. Çok teşekkür ederim yardım için.

Geri
Üst Alt