Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon yazılım için geliştirmem gereken parçalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkanrzg

Kayıtlı Üye
Kendi 2011 Leon 1.6 TDİ aracıma stage 2 yazılım attırdım şu anda dynoya sokmadım ama firmanın söylediği 156 beygire çıktığıydı,
forumda yeni olduğum için firma adı vermek doğru olur mu bilmiyorum o yüzden vermeyeceğim.
Firma bana stage 2 yazılımda herhangi bir geliştirme yapmama çok gerek olmadığını,stock haliyle istediğim gibi binebileceğimi stage 3 yazılımda turbo geliştirmesi vb yapılması gerektiğini söyledi onun haricinde bana değiştirmem gereken parçaları hatta hangi parçayı marka model olarak almam gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum(örn. turbo,buji,hava filtresi) olarak ekstradan egzoz çapını büyültmem gerekir mi?
(bu parçaları sanayide bulabilir miyim)

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtırsanız sevinirim.

Burada Sormuş olduğunuz soruları detaylıca açıklanmıştır. Bakmanızı tavsiye ederim.

konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt