Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon vagcom kodları

Ambiyans aydınlatma yavaş yavaş yanması (Fr donanımlı araçlarda hoş bir detay oluyor.)

Select -> 9 Central Electric

16-Security Access -> 31347

10-Adaptation -

IDE06096-ENG116598-Interior lighting-KL58 Einschalten mit Rampe -> Active.

şimdi böyle paylaş sonra hepsini tek bir mesajda toplarsın. Konuyu sabitliyorum. 👍🏼

Emniyet kemeri uyarısını kapatma
Select STG 17 (instruments)

Adaptation Channels -> function 10

Select disable seatbelt warning (Gurtwarner deaktivieren)

change to "yes" (default: none)

Arka cam rezisdansının süresini ayarlama
09- Cent. Elect.

16- Security Access ----->31347

10- Adaptation

(3)- Window heater-Heckscheibenheizung Zeitwert
Standart hali 600 saniye , 10 dakika. Bunu istediğiniz sayı yapabilirsiniz. 300 yapmanız ideal olur.

Son düzenleme:
Performans modu (Act mode.)
Aracım 1.6 tdi olduğu için deneme gereği duymadım ama deneyeceğim. Araştırmalarıma göre alt devirlerde ve düşük viteslerde daha iyi toparlanma sağladığı yönünde. Bunun için ekstra para alan yerler var. Paranızı kaptırmamanız dileğiyle.

44 steering

security 19249

Adaptation

Driving profile switchover - Bunun değerini "Direct" ile başlayan seçeneği seçin.

Son düzenleme:
Vites P konumuna alındığında el freninin otomatik olarak çekilmesi. (Elektronik el freninde geçerli.)
Select]
[53 - Parking Brake]
[Security Access - 16]
Bana gözüken kodu yazıyorum , sizde farklı olabilir. 78713 [Adaption - 10]
[Select]
"Shift P to EPB"
Set to Activated
[Do It!]

Son düzenleme:
Adam tane tane her şeyi paylaşırken araya "teşekkür ederim, şükran duyarım, eline sağlık" gibi ifadeler sıkıştırmak ne güzel olmuş değil mi? Tebrik ediyorum.

Adam tane tane her şeyi paylaşırken araya "teşekkür ederim, şükran duyarım, eline sağlık" gibi ifadeler sıkıştırmak ne güzel olmuş değil mi? Tebrik ediyorum.
Bizim golf ve leon forumları böyle. İnşallah hep de böyle olur. İnsanın sürekli bişeyler yazası geliyor.

Geri
Üst Alt