Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon orta göğüsteki menfezler hava üflemiyor

ouzz

Kayıtlı Üye
arkadalşlar merhaba 2015 1.6 tdi leon aracıma 2 ay önce petek temizliği yaptırdım başlarda hiçbir şey yoktu şimdi orta göğüsteki menfezler hiç hava üflemiyor sağ ve sol kapı yanındaki menfezler hava üflüyor orta bölmedeki menfezler hiç hava üflemiyor son kademeye bile alsam klimanın ayarını hiçbir hava üflemesi yok neden kaynaklanabilir teşekkür ederim

Arkadaşlar bu olay başına gelen kimse varmı ve nerde nasıl yaptırmamız lazım

Çok emin olmamakla birlikte hava yönlendiricilerin işlevsiz kaldığını düşünüyorum. Bazı parçaların yerinden çıkması ve görevini yapamayacak duruma gelmiş olması aklıma gelen ilk ihtimal. Daha kötü ihtimalleri düşünmek bile istemiyorum :) Öncelikle petek temizliği yaptırdığınız yere tekrar gidip durumu izah etmenizi tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt