Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Fr Stage1 İncelmesi

thegermanboy

Kayıtlı Üye
Merhabalar Arkadaşlar, Birçok kişi Seat ibiza Cupradan Sonra Leon FR ı test etmemi istedi, musait zamanı buldum ve sizlere Seat Leon FR , Hoşunuza gitmiş ise ve Youtube Hesabınız varsa lütfen Abonne olun bana çok yardımcı olur. Sırada hangi araçı test etmemi istersiniz.

Teşekkürler :)

Tam sizleri takdir edecektim youtube kanalınıza girip öncelikle diğer videolarınıza bakmayı tercih ettim daha sonrasındada araç yarış videolarınızı görüp trafikte bunu yaptığınız için bundan tamamıyla vazgeçtim.

Tam sizleri takdir edecektim youtube kanalınıza girip öncelikle diğer videolarınıza bakmayı tercih ettim daha sonrasındada araç yarış videolarınızı görüp trafikte bunu yaptığınız için bundan tamamıyla vazgeçtim.

Merhabalar , ülkemizde ne yazıkı bazı imkanlar tam sunulmuyor yanlamaları sokakta değil kapalı alanda yapın deniliyor. Bakıyorum etrafımdaki pistlerde ya yasak yada pist fiyatları okadar pahaliki insan vazgeçiyor , tekrar teşekkür ederim

Merhabalar , ülkemizde ne yazıkı bazı imkanlar tam sunulmuyor yanlamaları sokakta değil kapalı alanda yapın deniliyor. Bakıyorum etrafımdaki pistlerde ya yasak yada pist fiyatları okadar pahaliki insan vazgeçiyor , tekrar teşekkür ederim

Konudaki videonuz gayet hoş çok güzel bu yüzden umarım böyle bu çizgide devam edersiniz.

Geri
Üst Alt