Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon FR DSG LPG uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rahatsız mı oldun yazdıklarının hepsı dogru yanlış bır durum yok nıye bu kadar rahatsız oldun?yoksa sende dızel aracına lpg taktırmayı mı dusunuyorsun....
Sana göre doğru bana göre yanlış. Dizel 2 litre araca LPG bağlatılması maliyeti saçma seviyelerde olmasa bağlatacağım evet. Diğer sayfalarda belge de sundum sağladığı güç artışıyla ilgili ama nedense kimsenin işine gelmedi. Hatta hatırlamadığım bir kişi salak olduğunu iddia etti Allard'daki arkadaşların.

Dizel araca performans için yapıcak herşey yapıldı da LPG takmak mı kaldı geriye :confused:

konu hakkında o kadar yazılıp çizldi ki ben takip etmekten vazgeçmiştim:)

ama mesela FR leon hayranı hız tutkusu olmayan LPGden sonra 1-2 sn düşüş hiç sorun değil diyen FR zaten tüp taksamda gideri var diyen bir kullanıcı ben ayda 3000 km yapıyorum 6-7 ayda ben bu lpgnin parasını çıkarırım diyorsa ve sonraki her ay ayda yaklaşık 400 tl kar ederim diyorsa bu adam satarkende lan ayberk demiştiki LPG FR 5000TL ucuzmuş ulan onlar uyanıksa ben daha uyanıgım 5000TL zarar etmemek için satmadan önce LPG yi sökerim diyorsa yada lan ne sökecem ayıkmasınlar LPG olduguna 5000TL değilmi ben o parayı 1 yıl daha karsız biner yakıttan ettiğim karla çıkarırım diyorsa arabaya toplamda 1.5 yıl sadece amortisman için binerim 1.5 yıl sonra her ay ayda 400 TL kar ederim bu zaman aralıgında da 1.6 leona milyarlar harcasam alamayacagım performansı FR dan almışım yemişim karını zararını FR LPG li de olsa bastım mı gidiyordu diye bir düşüncedeyse sizce bu adamın FR alması mantıksızmıdır?:confused:

valla daha oyle bir sarki yazilmadi :)

Sana göre doğru bana göre yanlış. Dizel 2 litre araca LPG bağlatılması maliyeti saçma seviyelerde olmasa bağlatacağım evet. Diğer sayfalarda belge de sundum sağladığı güç artışıyla ilgili ama nedense kimsenin işine gelmedi. Hatta hatırlamadığım bir kişi salak olduğunu iddia etti Allard'daki arkadaşların.

Çetin herkes yazdıgından sorumlu ona gore yanlış olan bırsey yazmıs konu cok uzadı gıttı can,ayberk,ben ve bır kac arkadas lpgye karsı degıl sadece fr gıbı turkıyede sayılı olan araclara koyulmasına karsı mesela 1,6 8v leonuım olsa dırek lpg yaparım bmw 1,16 3,16 olsa dırek lpg yaparım bunu ıyı ayırt etmenız lazım

Çetin herkes yazdıgından sorumlu ona gore yanlış olan bırsey yazmıs konu cok uzadı gıttı can,ayberk,ben ve bır kac arkadas lpgye karsı degıl sadece fr gıbı turkıyede sayılı olan araclara koyulmasına karsı mesela 1,6 8v leonuım olsa dırek lpg yaparım bmw 1,16 3,16 olsa dırek lpg yaparım bunu ıyı ayırt etmenız lazım
Karşı olmak, yapılmaz edilmez. Koyuluyor yapan var deyince, sağlıklı olmaz. Sağlıklı deyince bin dereden su getirip saçma sapan yorumlar yapmakla olmuyor malesef. Ayrıca adamlar Cayenne'lere takıyor LPG'yi bir şey olmuyor da 50.000 liralık "ÖZEL" FR'a takınca mı takılmaz oluyor? Ya ne yazdığınızın farkında değilsiniz ya yazıyla anlatırken sorun oluyor.

Karşı olmak, yapılmaz edilmez. Koyuluyor yapan var deyince, sağlıklı olmaz. Sağlıklı deyince bin dereden su getirip saçma sapan yorumlar yapmakla olmuyor malesef. Ayrıca adamlar Cayenne'lere takıyor LPG'yi bir şey olmuyor da 50.000 liralık "ÖZEL" FR'a takınca mı takılmaz oluyor? Ya ne yazdığınızın farkında değilsiniz ya yazıyla anlatırken sorun oluyor.
iyide arkadaşım cayenne özel değilki 60 65 milyarı olan herkezde war artık ... porscheye lpg takılmaz olmaz inanmam kanıt wer bana .....:eek:

hala lafla sozle goturmeye calısyosunuz konuyu teknık bılgı koyun ortaya gorelım,cayenne de kullanılan motor tfsi mı once b ona goz atın sonra laf salatası yapın konunun b yere vardıgı yok tarafımdan kılıtlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt