Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Leon 2019 Geri Vites Lambası

Şimdi söktum baktım. Yuvarlak uçlu olan modeller uyumlu değil. Yatay ince bir girişi var. Yeni önerilerinizi alabilirim. :)

Yada uçlu olan tam oturdu ama yanmadı. Bilginiz olsun

ph7018 bu olmadı yani

Yok mu hala bu konu hakkına bilgi sahibi biri?
Arkadaş konunun en başında photon tavsiye etmiş ama pek oralı olmamışsınız hocam. Ben de photon kullanıyrum memnunum arıza ışığı yakmadı. Bende 2015 Leon ve 2020 Ateca var Leonda P21w olanı Ateca da ise duyu ince T15 olanı kullanıyorum. T15 olanın modeli Photon T15 w16w Ph7015

Arkadaş konunun en başında photon tavsiye etmiş ama pek oralı olmamışsınız hocam. Ben de photon kullanıyrum memnunum arıza ışığı yakmadı. Bende 2015 Leon ve 2020 Ateca var Leonda P21w olanı Ateca da ise duyu ince T15 olanı kullanıyorum. T15 olanın modeli Photon T15 w16w Ph7015
Dostum iyi güzel demişsin fakat uymuyor. 2015 için değil 2019 için arıyorum. P21w - dediğin ampulün yuvası bile farklı… Ph7015 ise aldım fakat yanmadı. Kutu içinden 2 adet çıkıyor 2side yanmadı.

Geri
Üst Alt