Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 2016 1.6 tdi style paket araca led far dönüşümü

drweb

Kayıtlı Üye
Merhaba , merak ettiğim bir husus var.
Aracımda bu farlardan takılı

Screenshot (66).png
Aşağıdaki Led farlar daha güzel durduğu için led far taktırmak istiyorum bu mümkün mü ?

Screenshot (67).png

Mümkün. Ancak sadece far değişimi ile iş bitmiyor. Far yükseklik modülü, far anahtarı ve gerekiyor ise far beyni vb değişimleri gerekecek. (Arka stoplar için de geçerli)

Baya işi var gibi gözüküyor acaba maliyetleri nasıldır

Çıkma ürün kullanarak stoplarla belki de 30-40 bin Tl bulabilir. Emin değilim. Oldukça masraflı olacaktır.
Eğer düşünüyorsanız tavsiyem aracınızı satıp led paket araç almanız.

Mümkün ama lütfen çıkma 'sipariş' etmeyin. Bizim araçlardan çalıp size satarlar. Leon'larda far hırsızlığı çok yaygın maalesef. :(

Ben yurtdışından çıkma getirmeyi planlıyorum.Fakat uyumluluk için parça değişim konusu kafamı karıştırıyor.Bunu yapan iyi bir usta bulmak biraz zor olabilir.Acaba forumdan daha önce böyle bir dönüşüm yapan oldu mu ?

Ben yurtdışından çıkma getirmeyi planlıyorum.Fakat uyumluluk için parça değişim konusu kafamı karıştırıyor.Bunu yapan iyi bir usta bulmak biraz zor olabilir.Acaba forumdan daha önce böyle bir dönüşüm yapan oldu mu ?
Gizli özellik vagcom işi yapan garajlar var hocam. Onlara sorarsanız size parça kodlarını bulurlar montajını da yapabilirler.
Sizin araçta farlar + beyinler + high gateway + yükseklik ayarı sensörü gerekir diye tahmin ediyorum. En net bilgiyi o arkadaşlardan alabilirsiniz.

Gizli özellik vagcom işi yapan garajlar var hocam. Onlara sorarsanız size parça kodlarını bulurlar montajını da yapabilirler.
Sizin araçta farlar + beyinler + high gateway + yükseklik ayarı sensörü gerekir diye tahmin ediyorum. En net bilgiyi o arkadaşlardan alabilirsiniz.
teşekkür ediyorum yarın bir uğrayıp soracağım.

Geri
Üst Alt